''najljepse auto u BiH''


Recommended Posts

evo jedno auto iz sarajeva koje je proglaseno za najljepse auto u BiH meni se osobno uopce nesvidja nijedan detalj na njemu pa me zanima i vase misljenje

2003740772232063695_rs.jpg

srtuzla1202810729hg0.jpg

srtuzla1202833129dh0.jpg

ovako na slikama ovo ono ali uzivo BEZVEZE

p.s. jos je neka slabasna masinica pod haubom misli 1.6 ili max 1.8 ( fem)

Link to post
Share on other sites

petica za ulozen trud , ali jbg ...... nije po mom ukusu ...... po meni ocena je jedna jaka dvojka .....

Link to post
Share on other sites

bjutiful kich...barem je mogao da promeni stop svetla ako se takmici a ne da farba ....i oni usisi na haubi pretera ga ...ne znam ne svidja mi se nista na autu ...dzumbus .mozda jednino boja .jedino za trud skidam kapu al dz kad imas para a nemas dara :D

Link to post
Share on other sites

evo i ja tvrdim da je ovo kitcherica bezze momak jes da je zaradio i pare ulozio ali bezveze stvar je napravio a neko je reko fina boja .... uzivo je bezze

Link to post
Share on other sites

U sustini da se skine ovaj enormno odvratni leteci spojler, "malo" modifikuje prednji spojler, jer po meni je mnogo "rupicast" i da se ceo ofarba u neku dobru crnu ovo bi bio sasvim pristojan auto.

A ovako je mnogo napadan da ne kazem ruznjikav :D

Link to post
Share on other sites

a i tema se zove ''najljepse auto u BiH'' kontao sam da ipsadne podrugljiv naziv jer je ovo ispalo najljepse po neznam kojim kriterijima jer je na ts natjecanjima bilo kudikamo bolje sredjenih kola kontao sam da prikazem kako u BiH neki klubovi imaju privliegije neke a neki ne meni osobno i koga god sam upitao i napravio usporedbu nekih auta niko nije rekao da je ovaj e36 bolji

Link to post
Share on other sites

ovde nije stos koje je koje auto vec kako ima boljih auta ali neki klubovi imaju neke privilegije kod tog izbora na to sam mislio pokazati

Link to post
Share on other sites

ovde nije stos koje je koje auto vec kako ima boljih auta ali neki klubovi imaju neke privilegije kod tog izbora na to sam mislio pokazati

to je normalna pojava svuda i ne vredi se nervirati zbog toga

auta???ovo je golf :wub:

da da jesam li ja to prespavao taj period kad je golf postao auto :wub: :D

Link to post
Share on other sites

golf je bio za primjer kvalitetne odrade posla nista vise jer je bio u temelj razbijen a sad je VRH (iako je golf)

p.s.sta mislite na farbicu na golfu kontam na proljece na kockicu da ide ta

Link to post
Share on other sites