Recommended Posts

Braco, pomagajte. Imao sam sa kockicom malu nezgodu, naisao sam na naftu na putu, proklizao sam i udario u ivicnjak. Posledice> iskrivljena zadnja felna i viljuska. Felnu zavario, viljusku stavio drugu, e sad mi se desava sledece-ponekad imam osjecaj kao da nemam zadnjeg trapa, kad idem pravo i mrdnem folan lijevo desno imam osjecaj kao da se zadnji most otkacio, a ponekad mogu 100km/h da udjem u krivinu da auto ne mrdne. Cini mi se da su zadnji tockovi blago otvoreni, tj da zadni tockovi ne stoje ravno, nego da im je prednja strana blago otvorena tako mi se cini a mozda tripujem. svaka pomoc je dobro dosla.

Link to post
Share on other sites

idi kod nekoga ko radi optiku i ima mogucnost da ti proveri trapove,ja sam to na mom radio :preved:

Link to post
Share on other sites

Mozda si iskrivio i most?

Podigni zadnje sediste, i pogledaj ispod da nisi otkinuo deo kroz koji prolazi sraf koji drzi zadnji most,

a pogledaj i one nosace mosta sa donje strane sto su zasrafljeni za rubove

Link to post
Share on other sites

Pregledao sam zadnji trap, jedino sto sam primijetio je da je otisla onaj nosac diferencijala, znaci skroz je se raspala, a s obzirom da se most kaci za diferencijal vrlo je moguce da tu po malo šeta. sta mislite vi. koliko otprilike kosta ovaj nosac

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

ja imam slican problem sa svojim e46 320d kad cimnem volanom imam osecaj kao da pliva.kad ga zaljuljam nekako se cudno ponasa dise na gumama...pregledao sam zadnji trap od dole cini mi se sve ok...uzrok i dalje velika enigma.to mi se pocelo desavati sa prelaska na zimski set guma,auto nestabilan i osecaj zadnjeg kraja kao da bezi.

Link to post
Share on other sites