Recommended Posts

Hvala,ovo ce mi puno pomoci da se ne cimam oko tih stvari.Imas PM :)

Ako ti bude trebalo jos nesta slobodno javi, ako budem znao rado cu ti odg :)

Sretno u daljnim radovima!

Link to post
Share on other sites

Evo nakon dosta zajebancije sa hladnjakom (e28 535i) koji je curio na koljenu koje je bilo polomljeno i popravljano više puta, napokon sam se udostojio i otišo kupit novi hladnjak (e46 320d), uz malo potrage ustanovio da jedino od e46 320d paše dimenzijama pošto imam visko na motoru i hlanjak nesmije i nemoze bit deblji od 33mm :D ugl. kemija al funkcionira savršeno :)

Našo neke stare slike dok je bilo ljepo vrjeme :)

2hd6s8j.jpg

t70b53.jpg

35ksjeu.jpg

Link to post
Share on other sites

316 :pleasantry: i deri!

Nikad mi nisu bili jasni likovi koji stavljaju M nalepnicu a unutra 1.6! Brukaju znak... ovako 1.6 a ide ko nevreme (jes da nije 1.6 al sto kaze redeyez nek se cesu)! :e30:

Link to post
Share on other sites

Ma tražio sam 316i al niko živ nema, i jedan dečko mi da 318, al to mi je nekako puno :D

više bi volio da je 316i jer kod nas ima jako puno takih ljudi sa "nabrijanim" autima od 100ks koji bi se nesto kurcili jedino kad znaju da su jaci :D

u igri bi mogla bit i 324d naljepnica al mislim da bi onda bilo pretjerano :D :D :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Hoćeš 318tds nalepnicu ? :prankster2:

:P

Lepo izgleda kocka, ma ne bih ja stavljao nikakvu nalepnicu.

Ma joj dilema sad još veća, 316i/318i/318tds/324d :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Ima ja tih oznaka 316 bas od e30 , a imam i od e36 onu zakrivljenu lepu ali je moram potraziti , ako ti treba javi pa cemo je nekako poslati .

315 i 1602 ! ahhaha ma svaka čast! hahaha to bi bio poso :D :D :D

ma može, u ovlaštenoj kući di ima tih naljepnica je cjena malo pretjerana a ovako nema niko kod nas, ako je neko voljan poslat nek se javi pa cemo nesta rjesit! hvala ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Da malo osvježim temu nekim novostima :D

Napkon nabavio i zaljepio 316i naljepnicu,

Mtech1 spojler, kupljene nove zimske gume Sava Eskimo S3 195 65 15,

kupljene Azev A 16x9 felge all around, orginal Bmw Bavaria kazetofon,

napravljeni Smoked farovi...

34ywqwi.jpg

b46fwz.jpg

2q2k84h.jpg

350uphx.jpg

1rvqyr.jpg

o9jpyx.jpg

33k6sgk.jpg

Link to post
Share on other sites