Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

el mi se cini da je farban u mat crnu ili je folija, lepa felna :lol:

vidi se na trecoj slici,ja bih rekao da je hauba radjena karbon folijom,a auto farban u mat :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

heh pametnjaci :prankster2: , komplet je folija i to sam sve radio sam sto barem polovina od vas pametnjakovica na forumu(mislimna na ljude koji sve znaju i diskutuju i najpametniji su)nisu mogli da provale da je amaterski rad.....

Link to post
Share on other sites

bio je bord,felne jesu na prodaju,a zmigavci tako dosli,verujte mi auto je rupa bez dna sto se tice ulaganja,neplaniram nesto preterano da ga radim sem sto bih stavio neki sportski prednji branik i to je to,masina mu je dobra i nadam se da cu malo duze da se zadrzim na njemu.ceo je komplet u foliju i da vam kazem uopste nije lako raditi auto u foliji sto sam sam iskusio,heh mnogo zivaca treba.

Link to post
Share on other sites

nemoj pogresno da me shvatis, video sam dobro da je carbon folija na haubi, ali deluje na slikama dosta sareno, a to se desava kada farbar ne pripremi lepo auto za farbanje, sta vise svaka cast na hrabrosti da izlepis auto sam, za branik bi ti preporucio samo ///M, nikako druge ciganske varijante

ovako nesto

p_eurodyne-oem-aftermarket-body-panels-bmw-e36-m3-front-bumper-1995-1998.jpg

Link to post
Share on other sites

moze zamena za felne ,moze 16ice sa dobrim gumama i sa sto veci falc u tom slucaju netreba doplata,nasao sam ogiginal em ali su preskupi bas i nemam neku volju da dam tolike pare .Branik je ehtra,ako znate nekog ko ga ima a hteo bi da ga proda ili mena javite bicu zahvalan.moze i neka varijanta sportskog ono sa tri otvora.

Link to post
Share on other sites

ma nema frke ;)

a za branik nemoj da zuris postoje i jeftinije replike ///M branika, ali u zadnje vreme nema ih nigde u ponudi, jedino shivaautomoitve, pa preko njih po naridzbini

Link to post
Share on other sites

Ja nisam dobio robu. Maltretirao sam ih 15 dana zvao i na mobilni i na fiksni i na skajp sve, nema sanse...a da dolazim u BG zbog 1000 dinara nemam racuna. Zvali su me bre na fiksni u nedelju jednu i predstave se kao AKS sa izgovorm da su prosli kroz moje mesto i zaboravili da mi dostave paket. To su lazi da ne poverujes.

Link to post
Share on other sites