Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Volan je ekstra,meni se ne svidjaju bas ove drvene rucice,a ovi iz Alpine su ih bas forsirali.

Da, volan je mrak, 360mm čistog zadovoljstva u rukama. Što se pak ručice tiče stolariju, ako nije Bentley, ne volim ni ja i zato sam kupio tamniju od Palisander drveta. Ma čak sam razmišljao i presvući je u kožu kao na fotki u prilogu ali nova je pa nema logike, možda to kasnije uradim kad se malo izliže.

leather.jpg

Link to post
Share on other sites

Volan moze biti Alpina hiljadu puta, meni se ne svidja, ama ni malo! :P ( bitno da si ti zadovoljan )

@Alpina

Rucica je extra, ali ova na slici!

Link to post
Share on other sites

Volan moze biti Alpina hiljadu puta, meni se ne svidja, ama ni malo! :P ( bitno da si ti zadovoljan )

@Alpina

Rucica je extra, ali ova na slici!

Naravno da sam zadovoljan, bio bi jo i vie da sve to nije poprilično skupo, ali svako zadovoljstvo ima svoju cenu zar ne. O ručici sam sve rekao pa da se neponavljam.

Link to post
Share on other sites

Ne moras da citiras poslednji post ako odgovaras na njega, znaci samo reply! ;)

Naravno da svako zadovoljstvo ima svoju cenu, ja iskreno ne volim fabricke volane, ali ako bih bas morao da ga vrtim, to bi bio MT2, koga takodje imam, ali okrecem neki duboki dvokraki! :)

Rucica je stvarno fenomenalna ( pretezno mislim na oblik ), ja je jurim vec neko vreme ali slaba vajda, nista da izleti...

Slobodno zakaci jos neku fotku, iz raznih faza za sve ove godine, znam da imas...

Jesi imao jos neke druge felne sem tih Alpina??

Link to post
Share on other sites
Slobodno zakaci jos neku fotku, iz raznih faza za sve ove godine, znam da imas...Jesi imao jos neke druge felne sem tih Alpina??

Hajde isprovocirao si me.

Prve felge nakon ratkapa...

2bv3.jpg

a ove su bile do nedavno kao prelazno reenje do nekih boljih.

os.jpg

Danas...

7-11.jpg

i idemo dalje, trae se ove, i neću se smiriti dok ih nenađem.

as.jpg

Fotki imam puno ali nije tu bilo bog zna kakvih faza. Fotke kocke kada sam je kupio sam stavio, dananje su također tu, a stavljati fotke s novim akumulatorom, gumama, ili ugradnje amortizera i opruga i sl. to mi i nije neto.

Link to post
Share on other sites

Ove felne na crvenom su bas bezobrazne , ima u NS-u na jednoj kockici takve felne napred su 7j a nazad 8 x 16 , mogu da pitam dali bi ih prodao . Te na tvom autu su od starijeg e30 , razlika je mala ali se vidi da su malo stare za siroki stop . Dali ti je auto ceo u prvoj boji ?

Link to post
Share on other sites

Dejane te felge koje si spomenuo su original i nemam ništa protiv da pitaš prijatelja da li bi ih prodao pa makar i samo informativno. Dakako podrazumeva se da bi felge morale biti maksimalno sačuvane. Iskreno bilo bi mi draže da su sve četiri 8x16 ali to je poprilično teško naći jer je potrebno imati dva seta da bi se dobio jedan. Evo recimo moje su felge sastavljene iz dva seta, original je 6 i 7x15, a moje su sve četiri 7x15. Felge su dolazile u paketu sa Alpinom B6 2.8 (E21) i prednje su malo modificirane kako bi se izbegle distance koje nepreferiram.

Link to post
Share on other sites

Pitacu cim ga sretnem a i bolje ti je da je napred 7j lakse je za voznju .

Sve to stoji ali volim širi rub pa makar on bio i jedan cm. Evo snimi fotku, sve četiri 8x16. Meni mrak.

tryggvesson1.jpg

Link to post
Share on other sites
Ova kocka ne zasluzuje ovakvo ubijanje po forumu!! leave the "dice" alone ! :P

kupi ti :e30:kocku predstavi je pa cemo i tebi posvetiti malo vise vremena,a do tada kao sto bi ti rekao sory :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Sve to stoji ali volim širi rub pa makar on bio i jedan cm. Evo snimi fotku, sve četiri 8x16. Meni mrak.

tryggvesson1.jpg

Sve mi je jasno i ja volim lepe felne ali te ALPINA su bas retke a i preko ko ih ima neprodaje ih tako lako a cene su im bas visoke .

PS. Nisam mislio ti licno vec dali su farbane uopste .

Link to post
Share on other sites

Da su felge retke jesu, a to se cene tiče to je u dananjim kriznim vremenima sve relativno. Evo za ilustraciju jedan je na kolega, koji je i na ovom forumu, ne tako davno prodao 6 original Alpina felgi od kojih su dve bile 7x16, a čak četiri felge 8x16 za 700 eura to je bilo jako povoljno.

Link to post
Share on other sites

iskreno kad sam prodavao tih 6 alpina felga imao sam jedno 43534635 ponuda za ovo za ono za sacek za lijevi bubreg , jetru sta ja znam ali slabo novaca bilo u igri. Na kraju su otisle u kentru za felge 9x16 i neke novce.

Jbg meni se alpina style nije svidio na mojoj kocki jer vise volim kovani aluminij i magnezij u kombinaciji sa sarafima od kirurskog celika :D

Link to post
Share on other sites

Pa ko je to nama došao? Nisam te imenovao jer sam osećao da ćeš se javiti. Vidi kolega da sam imao lovu imao bi samo jedan poziv i rekao bi ti da isključiš telefon ali...ma sve znaš.

Link to post
Share on other sites

Znam svi bi brutalnu felnu ali da daju solidne ratkapne i da doplate za kafu . A neke 17-ke te nezanimaju ili vijas samo ALPINA felne ?

Baš tako, ali doplata za kafu bez šlaga , jeftinije je. Nisam zainteresovan za 17 coli, kad sam kupovao ove koje imam mogao sam čak birati želim li Alpina felge 15 ili 17 i kao što vidiš izabrao sam dva cola manje. Zanima me samo ono što sam već rekao.

Link to post
Share on other sites

ma sve OK samo sam se nadovezao na to da ljudi nemaju para jbg .

a sad imam par tockova nekih u svojoj garazi tipa ovo

oem BMW style 5 8x16 sa bmw e38 a ovako to stoji na kocki od kolege

skokomtech.jpg

bbs rc 090 8x17 et 20 plus jos zlatni sarafi gore

21531166.jpg

a to na kocki stoji ovako :D

5myf8bhejf7fq95z1h3z.jpg

i ove BBS RS 123 9x16 ljepotice to svi znamo kako stoji na kocki :D

67589_1657586397430_1170225667_31893992_7642799_n.jpg

eto zbog ljubavi prema mrezastom dizajnu sam se odreko alpinica, i jbg najvise bi volio da je tada bilo mogucnosti da zavrse kod tebe ali sta ces tako ispalo. Prve sljedece na koje naletim ( a znam za jedan komplet stanje skoro novo ali tesko da ce ici na prodaju ) ti ces biti obavijesten pravovremeno pa da konacno kocka zasja na pravoj velicini kotaca :D iako i sad nije za baciti hehe ako je budes bacao baci kod mene u garazu LOL

Link to post
Share on other sites