Sekvent POMOC!!!


Recommended Posts

Ako želiš sequent uređaj da ugradiš motor mora savršeno da radi na benzin... inače neće raditi dobro na plin.

Što znači svi senzori pod konac i celo ubrizgavanje 100% ispravno... pošto sequent uređaj radi u sprezi sa benzinskim ubrizgavanjem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Vidim da se ovde zahuktala prica pa da kazem i ja svoju muku, moj uredjaj je star ~ 2.5 godine i presao sam oko 25.000 km, vec su vidljivi znaci zamora materijala i ono sto hocu da kazem je da mi je jedna dizna procurila i ne moze se uraditi auto aklibracija sistema. Majstor mi je rekao da moram kupiti u paketu svih 6 dizni a meni se ne daju bas sada tolike pare...poenta je da kupovinom polovnog uredjaja skacemo sami sebi u stomak jer je to rupa bez dna po mom misljenju...Plinski uredjaj je STAG 300-G, vozim BMW 320i, 1994 godiste, 150 HP, jedna dizna je problematicna pa ako neko ima samo nju da proda, VALTEK...trebao bi na komparaciju ali ako neko ima dobru diznu, kupio bih radije...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da se umesam,dodjite u NS,odete u jevrejsku br 17,nadjete Mikija,ugradi vam lovato i nikad vise problema sa plinom nemate,naravno za 6 cilindara najbolje sekvent uredjaj,cena 750evra komplet i kraj mukama,pozdrav

Link to post
Share on other sites