Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kralju cestitam!!! :acute: :acute: ;) :D

Svaka cast majstore. Ako si skupljao sve delove iz unutrasnjosti od m5, KOLIKOJE TI JE VREMENA TREBALO DA IH PRIKUPIS, SEM AKO NISI IMAO STRANCA m5 (O NOVCU NECU NI DA TE PITAM) :unsure: :unsure: :acute:

Link to post
Share on other sites

ok ako kažeš da radi onda radi

samo mi reci koja je priča sa komandama ja nemam klimu i iste su mi komande a i svi koje sam video i vozio sa klimom nisu imali ovakve komande

photo07111wi4.jpg

Postoje dve vrste komandi za e34

Link to post
Share on other sites

Niko da spomene ZEDER sigurnostni sistem a toliko puta si ga uslikao :D

Stvarno se vidi pravi poznavaoc enterijera i sitnih delova koje zivot cine :D :D :D

jesu li ono nalepnice na plastikama za visokotonce u vratima ili to stvarno postoji kod Ma?

Nalepnica! Inace to su nalepnice za felne.

Link to post
Share on other sites

sve ovo i nekako ali dead pedal sa Movim znakom... :D

e brate imam ja da ti dam neshto ako to vech nemash. nije M detalj ali...

svetlo shto dolazi sa unutrashnje strane haube. ako ga nemas imash kockicu u tapacirungu i sigurno dzek sa unutrashnje strane.

..ako ga nemash javi se.

Link to post
Share on other sites

sve ovo i nekako ali dead pedal sa Movim znakom... :D

e brate imam ja da ti dam neshto ako to vech nemash. nije M detalj ali...

svetlo shto dolazi sa unutrashnje strane haube. ako ga nemas imash kockicu u tapacirungu i sigurno dzek sa unutrashnje strane.

..ako ga nemash javi se.

Znam gde stoji,nemam! Pokusavao sam da stavim od e21 ali je veliko pa sam odustao i vremenom zaboravio. :D

Link to post
Share on other sites

meni trenutno sluzi kao zvechka za klinca :D

izvadio sam sijalicu i unutra ubacio par zrnaca pirincha :D

bilo mu interesantno sve dok mu nisam dao svetlechu ruchicu od menjacha

Link to post
Share on other sites

photo07111wi4.jpg

Postoje dve vrste komandi za e34

izvini prijatelju moja greška nisam video od volana prekidače

takve sam komande sa prekidačima viđao

extra ti je auto čuvaj ga vredi svaki e koji si uložio

Link to post
Share on other sites

Svaka cast majstore. Ako si skupljao sve delove iz unutrasnjosti od m5, KOLIKOJE TI JE VREMENA TREBALO DA IH PRIKUPIS, SEM AKO NISI IMAO STRANCA m5 (O NOVCU NECU NI DA TE PITAM) :D :D :D

Skoro 3god. skupljam delove.Sto enterijera sto eksterijera.Nisam imao stranca jer bi onda imao i agregat.

Link to post
Share on other sites

Imao sam priliku da vidim auto uzivo, raspametio sam se, bruka, jos je tada imao felne koje sada prodajes.

picture109do3.jpg

Nasao sam felne koje sam trazio(///M sekirice od e34 :preved: ).Zato ih prodajem.

Slika iz Grcke prosle godine sa starim felnama.Grci su veliki poznavaoci BMWa,stvarno ima lepih primeraka.

Upoznao sam se jednim grkom koji govori perfektno srpski.Studirao u BG i naravno zaljubljen u BMW.Vozi e46 cabrio,sa 19coli motosport.Kaze 2008 godine budes moj gost ! ;) :preved:

Link to post
Share on other sites

e setio sam se shta bi ti josh trbalo ako si chovek od detalja i sitnica...

BMWova original lampa shto se kachi na dzek u kaseti.

ja je imam ali je ne dam! ako je iskopam, ti si lik koji je zasluzuje

ako je nemash

Link to post
Share on other sites

:D :D ti si lik.Lampa je stajala na svom mestu kad sam kupio auto.Da covek nepoveruje,cak je i alat bio kompletan.

A slika ce ti reci zasto sam prelomio da ga kupim u klot varijanti.Bio je u potpuno fabrickom stanju!

photo0716xj3.jpg

Link to post
Share on other sites