Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno svaka cast za automobil.

Stvarno si perfekcionista,retko se ovako nesto vidja.Potpuno identican auto sam video pre par dana ali registracija je nesto pocinjala na BG 982....ili 928.

I nije imao ove felne,neke druge isto velike.

Jos jednom SVAKA CAST! Steta sto prodajes ovu peticu lepoticu :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Koliko M modela prednjih branika postoji ovaj tvoj je od 540i,a koja je razlika izmedju modela koji nose kao moj M-branik

slika1169iu8.th.jpg

535iboyca3.th.jpg

i modela koji nose ovakavM-branik..

b23d12wj9.th.jpg

bmw7kk4.th.jpg

znaci interesuje me razlika izmedju modela auta,ako neko zna.

Fali ti jos samo ovaj detalj da ti auto bude kompletan...

slika1161vl0.th.jpg

jedva sam je nasao...

Link to post
Share on other sites

Postoji samo jedan model branika za M5 e34.

Nevidim dobro tvoj ali na ovom bordo i mis sivoj je M5.

Moj prednji branik od 540 e34 Vec sam negde pisao o tome!Zato i nisam stavljao maglenke jer sam ocekivao da cu naci branik M5 u kompletu (da je original i da nije lomljen).

Sto se tice cajgera to je investicija od 100-150e plus bazdarenje.Nesto bas i nisam odlepio za cajgerom jer na mom cajgeru prilikom provere izbacuje moj vehicle ID.To znaci da bi ja dodatno nekom objasnjavao sto sam dirao cajger te .....mozda sam smanjio kilometrazu .....te trte te mrte......

Ovako dodes proveris ukucas vidis i to je to . ;)

Link to post
Share on other sites
shto diesel?

Nemoj bas mnogo da brines mozda me i pusti to o dizelu. <_< U svakom slucaju karavan iz 2002/2003

dacha654321@

150e plus moji obicni.A zadnja svetlosna grupa je od fabrickog M-a (beli migavac)

Link to post
Share on other sites
Postoji samo jedan model branika za M5 e34.

Nevidim dobro tvoj ali na ovom bordo i mis sivoj je M5.

Moj prednji branik od 540 e34 Vec sam negde pisao o tome!Zato i nisam stavljao maglenke jer sam ocekivao da cu naci branik M5 u kompletu (da je original i da nije lomljen).

Sto se tice cajgera to je investicija od 100-150e plus bazdarenje.Nesto bas i nisam odlepio za cajgerom jer na mom cajgeru prilikom provere izbacuje moj vehicle ID.To znaci da bi ja dodatno nekom objasnjavao sto sam dirao cajger te .....mozda sam smanjio kilometrazu .....te trte te mrte......

Ovako dodes proveris ukucas vidis i to je to . :preved:

A da nebi radila ni trenutna potrosnja kao ni pritisak ulja jer to imaju samo M5 i 535.

Evo slike sa VEHICLE ID na cajgeru.

photo0932bg6.jpg

w480.png

Link to post
Share on other sites