zastava 128 brani srbiju


Recommended Posts

Vozilo se samo uvodi u evidenciju, i u slucaju rata i potrebe moze se zatraziti od vlasnika da se uzme na koriscenje

A mislim da se to uglavnom radi za lica koja su po rasporedu u rezervi vozaci,

pa ako dodje do toga onda pozovu coveka zajedno sa njegovim vozilom

Pa bilo je dosta toga za vreme rata, devedesetih

Link to post
Share on other sites

Znam Bajevicu da si vojno lice, ali mani me tih fora, pa pocece kao i za vreme tita da oduzimaju ljudima ako su nesto stvorili, samo nece deliti neradnicima, vec ce uzimati za svoje potrebe. Ja cistim pistolj i da dodje do toga, metak u celo onom ko dodje da mi otima i kraj. Potpisujem Znam ko sve ovo cita, i to je moja izjava pri cistoj svesti i zdravoj pameti.. krajnje me taklo ovako nesto.. P.S. Nisam konkretno stacioniran na ovom primeru, vec uopste, moj revolt na sva protekla dogadjanja u ovoj banani, i Casperu, verujem ti da su takva pravila vazila i pre, nista licno!

Link to post
Share on other sites

Tokom bombardovanja 99god mog dedu su bili digli sa njegovim kaionom kad je posao kamion je bio kao nov kad se vratio nijedna guma na njemu nije bila kako treba cirada sve unistena kamion je izgledao katastrofa... Mogu zamisliti kako ce tek tretirati vozila kad vlasnik nije pored njega...

Link to post
Share on other sites

nisi, ne brini, samo trebas tako da mislis, ali nebitno

Kontam ja da mi izašli ili ne na izbore sad ili nekad, oni će se sami izabrati. Kapiram ja sve, znam situaciju do najsitnijih detalja. Čak i ko šta radi..

Link to post
Share on other sites