Recommended Posts

prvo resio sam problem sa gusenjem na leru, problem je bio u protokomeru. pre nekog vremena sam ga menjao i stavio sam neki koji sam nasao i koji je bio "sredjivan" jer drugi nisam imao i radio je par meseci odlicno. kada sam ga parkirao te veceri, da li od toga sto sam dosao sa puta pa je bio topao motor ili bog zna od cega, spao je sa protokomera donji poklopac i tu je vukao falsh vazduh. sve ja to lepo skinuo, zadihtovao, vratio i sve je opet bilo ok do juce kada sam sisao do auta i probao da upalim medjum doslo je do detonacije i opet je taj isti poklopac spao. e sad, sta je uzrok detonacije?

mozda razvodna kapa?

u nedelju, kada sam ga zadnji put vozio, sve radilo extra. nije bilo oscilacija u radu, dobro je vukao, grejanje, temperatura, ma sve ok.

parkirao i posle dva dana sednem, okrenem kljuc, on zavergla i bum?!?

da napomenem da nemam plin, tako da svi problemi koje plin moze izazvati su iskljuceni.

Link to post
Share on other sites

Los protokomer, ako si imao detonacije sigurno ti je zaglavila klapna na protokomeru....

Inace svecice nemoj da kupuje kojekakve i bilo gde i samo po uzorku.... moj savet da te ne **** kao mene... proveri sva creva da nisu spala i da tu negde ne vuce fals....

a ako oces ja mogu da ti dam novu kapu i ruku da probas da nije do toga, samo mi se javi na pp... poz

Link to post
Share on other sites