Kadži E39 Restyling


Recommended Posts

Pre svega pozdrav svim, da tako kažem, kolegama.

Ja sam Aleksandar iz Beograda (slobodno me zovite Kadži), imam 22 godine (nisam ni mlad ni mator, godine su 22 XD).

Studiram elektrotehiku na specijalističkim studijama. Ali pored toga obožavam automobile, pogotovo nemačke proizvodnje

Do skoro sam vozio Audi A4, koji me je jedno vreme lepo služio, a onda iz nepoznatih razloga počeo da zeza.

Niko živ mu nije mogao naći kvar, osim jednog dobrog servisa koji je pronašao grešku u procesoru motora na kompjuteru.

No, kako je već počeo da me nervira, a imao sam i drugih ulaganja, dok pored toga odavno pratim bmw automobile, rešio sam da ga prodam.

Nakon toga sam prevrnuo zemlju naopako da nadjem auto po svojoj meri i posle nekog vremena odlučio sam se za svoj E39 525d Restyling.

Jako dobro očuvan, po korektnoj ceni i bez sakrivenih mana (provereno višestruko).

Ali o tome ću reći više kada napravim neke lepe slike i predstavim ga u temi za to namenjenoj.

Možda je interesantan i drugi auto koji vozim i koji sam vozio dok sam tražio BMW,

sa te strane što postoje samo dva komada u zemlji, a to je:

Perodua Kancil GX850 iz 2002. (Opušteno i ja sam prvi put čuo za njega kad sam ga kupio )

Interesantan mali autić sa zanimljivom opremom.

Osim automobila, obožavam muziku (lud sam za istom) i prilično sam društvena osoba

Kapiram da sam za početak napisao dovoljno o sebi, a dalje ćemo se već upoznavati preko foruma i daće bog okupljanja

Živeli :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...