Savjet oko navigacije - ne čita DUAL LAYER


Recommended Posts

Auto je 320d karavan 2003g. Ne čita dual layer disk. unjemu je cd koji očitava ali je verzija navigacije koja pokriva samo Njemačku. Ja sam skinuo neku novu verziju narezao na dual layer i tu priča završava - ne očitava dual layer. Malo sam po netu gledao i čini mi se da bih trebao upgrade firmwarea napraviti. kako se to radi- jel samo skinem taj firmware i narezem na cd i to bi on trebao automatski odraditi ili...

Link to post
Share on other sites

Skini softver sa novijom verzijom, ali ne uspes, pozovi coveka sa foruma Milan ///M3 0641460000. On ima Mk4 computer u navigacionom sistemu i skinuo je mape i narezao (ima i glavne puteve kroz Srbiju). Reci da sam ti ja dao broj.

Link to post
Share on other sites

Kada smo vec tu, ima li neko mape za MK3, gde ima i Srbija (bilo koji putevi, moze i samo E75). Imam mape sa HR, BG, HU, ali nema Srbije. Zna li neko ima li u opste? NA GPS underground sam skidao neke gde pise i Srbija, ali istih nema.

Link to post
Share on other sites

Hvala ti. Može jedno pitanje za onaj link za dvd single layer - ne mogu skinuti one fajlove posto su preko 400 MB - jedino može preko premium account-a. Postoje li drugi linkovi? Jos jednom hvala puno

Link to post
Share on other sites