Recommended Posts

lepa stvarcica samo ne znam dali se uklapa bez prepravki u e 46 .ja sam trazio nesto slico ali mi je mnogo da dam 500-600e za tako nesto.Pozdrav

Link to post
Share on other sites

lepa stvarcica samo ne znam dali se uklapa bez prepravki u e 46 .ja sam trazio nesto slico ali mi je mnogo da dam 500-600e za tako nesto.Pozdrav

znam da ima za te pare, i meni su trazili oko 700 evra, samo ima neka plastika pozadi, koja treba da se sece i da se zezas oko nje, pa nisam siguran dali je to sigurno...

Link to post
Share on other sites

Imaš dosta klipova na youtube-u kako se to radi... Treba da se seče plastika, uglavnom posle stave izolaciju od aluminijumske folije i td...

Edited by bgsinger
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ma za ovo sto sam ja gledao nema nikakvih prepravki radjeno bas za e46 cena je oko 550e skupo je ali imam u planu jedan takav a nema sta nema od navigacije dvd ,televizija,kamere ,muzika ,touch screen itd nesto kao ovo http://www.articlesbase.com/cars-articles/bmw-3-e46-dvd-navigation-radio-7quot-hd-touch-screen-bluetooth-ipod-rds-phonebook-2200305.html a kontam ako uzmem fabricku navigaciju polovna oko 300e samo uredjaj + antena instalacija i dr izadje vise para a nema ni pola ovih funkcija, tj to je staro koliko i auto (oko 1o god)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Gde mogu da nadjem 2DIN uredjaj univerzalni,ima neki kineski,ali neznam gde mogu se u srbiji naci,interesuju me,bila je cena 500eura cini mi se.

n64806.jpg ja sam ugradio 7" DVD u plastiku YUGA ali je fiksni ne vadi se,i napravio sam invertovanu sliku jer smeta pri voznji,nevidi se slika nego invertovana,a ucitavam kartice i fleske,ima i daljinac.

Naso sam za 50eura uredjaj i materijal oko 70e me ispalo sve,a bilo je crno ja sam u crvenu prefarbao.

Link to post
Share on other sites