ŠTA REĆI NA OVO???p.s.ja plakao kad sam procitao


Recommended Posts

pg2_image_border_big.gif

Jersey: 370 slupanih BMW-a

Nesreća u luci u Jersey, za posljedicu je imala 370 slupanih BMW-a, koji su bili namijenjeni kupcima u USA. Među slupanim modelima nalazi se i prva isporuka modela M3.

BMW je većinu automobila već otpisao pod potpunu štetu, među njima i svi M3 koje su očekivali nestrpljivi klijenti, koji sada neće biti ni malo zadovoljni sa produžetkom roka za dostavu novog M3.

Ne samo da kupci neće dobiti svoje automobile na vrijeme, nego će sada doći i do nestašice demo vozila za distributere, i to baš u momentu kada BMW privlači veliku pažnju zbog sajma u Detroitu.

Link to post
Share on other sites

Ma opusteno bre ljudi, napravice oni jos dosta takvih :unsure:

Zamislite da je brod bio pun nekih starih legendi :acute:

Kao sto sam vec negde rekao, sad ce da se pojave kod nas modeli na extra popustu sa extra opremom u vidu 10 kila gita :unsure:

Link to post
Share on other sites

Ljudi pa ovaj auto ovako slomnjen ne kosta vise od 10 000 eur, druga je stvar sto ce ga ovde (ako budu doterali neki) da se prodaju po 25000eur minimum! Uzmes ga za 10 000 sredis ga za jos 7-8000 eur i vozis ganc nov M3 za 20ak hiljada eur!!! Dzabe! Ili ga prodas ovde nekoj budali za 40.000 pa uzmes e 30 i odes kod klinika i kazes mu sredjuj za sve pare!!! :unsure: :unsure: :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Ljudi pa ovaj auto ovako slomnjen ne kosta vise od 10 000 eur, druga je stvar sto ce ga ovde (ako budu doterali neki) da se prodaju po 25000eur minimum! Uzmes ga za 10 000 sredis ga za jos 7-8000 eur i vozis ganc nov M3 za 20ak hiljada eur!!! Dzabe! Ili ga prodas ovde nekoj budali za 40.000 pa uzmes e 30 i odes kod klinika i kazes mu sredjuj za sve pare!!! :) :) :hunter:

Brate ne da si 100% u pravu nego milion % eh samo da su mi bar 2 komada kako bi ih cika opravio ako treba kuckao bi mu haubu 2 meseca dok je ne ispravim :hunter: ali stvarno je zalosno toliko auta polupanih. Dajte ih nama za mesec 2 ce opet budu mashine :)

Link to post
Share on other sites

Kod nas bi u takvom stanju pokusali da ti ga uvale kao novog. Cak sta vise, ne bih bio iznenadjen da su te slupane otpremili natrag u Nemacku, zakrpili ih i izvezli na Balkan i zemlje treceg sveta. Jedan moj prijatelj je pre 7-8 godina kupio novu trojku za koju se ispostavilo da je dobrano ostecena u transportu, sto mu naravno u Radoluvicu nisi bili rekli, tako je on isprva platio punu cenu (dok nije otkrio stetu i naribao ih onako muski).

Link to post
Share on other sites