ugradnja xenona


Recommended Posts

sve sam i ja ovako uradio al imam problem sto ne moze da udje skroz sijalica u far pa ne mogu da uzlijebim onaj krug

na jednoj strani sam onu kapu na sijalici gdje dohvaca oval lim i sad je stala al imam problem sto sad malo treska

sta tu da radim

daj mi neki savjet sta da radim posto ti imas dosta iskustva sa tim

hvala

Link to post
Share on other sites

Ovako treba da napravis

e30-hid-install-march09-web_008.jpg

Izrezes ovaj plasticni poklopac na sredini, gurnes zice unutra i namestis ovaj gumeni deo

Zice koje idu sa ovog plasticnog poklopca spojis na plus i minus sa balasta i izolujes,

namestis sijalicu i zavrnes poklopac, zasrafis balast i to je to

Link to post
Share on other sites

Ova slika nije od e46. Na e46 je drugaciji drzac sijalice, tako mu nisi mnogo pomogao.Ugradio sam na sigurno 10 e46 xenone. POsto verovatno nemas adapter, moras sa bonsekom iseci zadnji deo da mozes provuci sijalicu, zatim ti sijaliva nora leci u leziste kao na slici (vidi na linku) http://store.ijdmtoy.com/BMW-E46-3-Series-H7-HID-Bulb-Adapters-p/aa1005.htm . Kada stavljas poklopac od pozadi ne vrti celu plastiku gde je sijalica, vec samo spoljni deo. Nadam se da sam ti pomogao.

Link to post
Share on other sites

rijesio sam problem,sve sam ja to ovako i uradio nego nisam skinuo onaj limeni dio sto je kao granicnik za obicnu sijalicu pa nije mogao poklopac da se uvrne

hvala u svakom slucaju

Link to post
Share on other sites