Ne radi na benzinu,a na plinu radi ?


Recommended Posts

Ovako pre oko dve nedelje kad jebilo ovo hladno vremre ga je upalio cale na benzin,i radoio je oko 5min,i sam se ugasio,i nece da upali.... na plinu i pali i radi.... mozete mi pomoci u cemu je problem ? HVALA

a koliko pre toga stajao auto?mislim koliko se cesto vozi na benzin.ako imas goriva i pumpa radi onda proveri filter pa dalje do motora.mozda nema pritiska iz pumpe.kakve su dizne...pogledaj nzm.kad sam imao e36 izgorela mi pumpa a da nisam ni znao.mora daje stalno u benzinu jer toje hladi.nevalja ni dugo drzati jedan isti benzin u rezervoaru jer se isposti.hoce pumpa da zalepi od toga.filter dizne takodje.sada pazim na to i sve ok.

Link to post
Share on other sites

Nzm mozda desatak dana,uvek ga zagrejem na benzin,dok ne dodje do radne temperature,i vozim ga par kilometara na benzin.... danas sam gledao,nema pumpa pritisak,jel postoji mogucnost da je struja koja dolazi do pumpe,ili osigurac,da i kazaljka koja meri niwo goriwa je poludela,ne meri lepo.... I koliko je druga pumpa,ako znate..? pozdraw i hwala puno :e30:

Link to post
Share on other sites

ma to je to 99 posto.i nije neka investicija hvala bogu.kupi drugu.

A ako ne dolazi, uzmi dugacku zicu, spoji na plus pumpe i ak, ako zuji, sprovedi novu do osiguraca a za kazaljke isto tako jer je i meni to resilo muke..valjda se vremenom po*ebu te zice ispod patosa pa pocnu da brljave.

Link to post
Share on other sites