osnovni je red predstaviti se


Recommended Posts

Pozdrav svim ljubiteljima najboljeg nemca, kako smatram da samo nemci umeju da naprave pravi auto, znaci da je nas bavarac samim tim i najbolji :lol:. Ja sam od skoro clan, vise citam po temama nego sto ucestvujem, ali to ce se vremenom promeniti. Srdacan pozdrav i milione predjenih kilometara u vasim dragim autima, zeli vam vas nov clan, Alpina :P

Link to post
Share on other sites

ja sam vam pojacanje sa zenske strane, iz BGa sam, sto se tice auta: e46, 316i ali motor od 1.9 l

(ubite me, ne znam zato mi niko ne veruje da je auto 316, kad ima 1.9l, ispravite me ako negde gresim :lol:

Link to post
Share on other sites

i opet ne rece kako se zoves mlada damo :P u svakom slucaju drago nam je da se pojacava zenska ekipa na forumu.... dobrodosla i uzivaj :lol:

a sto se tice tvog BMW-a vjerovatno je to onaj motor 318i koji ima 1900 ccm... 316 ne znam da ima 1.9 mada sve je moguce

Link to post
Share on other sites

dobrodosla :lol: da ima i slabijih a tacnije tvoj ima 1895 cm 105 ps to je jako dobra makina malo trosi na otvoreno svega 5,9 kad se ganja 11,2 znaci u proseku 7l

ima i 316 sa motorom 1796 cm³

da ima 1.9 i 1.8 :P

Link to post
Share on other sites

Hvala vam na dobrodoslici, bas ste srdacni! Hvala Gadafiju sto je objasnio nedoumice oko ccm. Moje ime je Milica, a slike automobila ce biti, nadam se uskoro. Pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.