Sistem za podizanje stakala e46 pokvaren


Recommended Posts

LJUDI POMOGNI TE MI!!!!!!!!!!! pokvario mi se sistem za podizanje stakala(vozaca i suvozaca)a motori rade.sad trebam da kupim oba ta dela da ih zamenim.e sad u ovlascenom servisu deo kosta 100e bez zamene(za jedna vrata). a na jednom auto otpadu su mi trazili 80e za polovan(jedna vrata), sto je apsurdno dati tolike pare za polovnu stvar,a da je nova 20e skuplja.interesuje me dali je to realna cena i sta da radim dalje.

Link to post
Share on other sites

U Nisu, pored autobuske stanice imas servis za popravku sajli, idi tamo i resice ti oba za oko 50 evra.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja kad sam kupio auto meni je ceo mehanizam bio izvadjen, i motoric i sajla i sve..e sad jedino mi ostaje da ubacio ceo komplet polovan ali gde ga naci i koliko moze da kosta..ako neko zna molim vas da mi pomogne..hvala unapred

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Da pohvalim ljude iz firme BIM Sajla u Nisu.namestil su mi oba sistema za podizanje stakala,fenomenalni su,Sajla mi je bila iskidana ali i neki plasticni delovi polomljeni. Ljudi se pre svega bave pravljenjem svih vrsta sajli, pa ako nekom treba bilo kakva sajla, oni ce je napraviti.cena je vrlo nego pristupacna,sobzirom da su novi 100e,po vratima.samo reci hvale.

Kontakt telefoni su 018/24-24-01 i 018/522-491 a nalaze su u blizini glavne autobuske stanice u Nisu.

Link to post
Share on other sites