Recommended Posts

Imam 320d 2000` i problem sa njim, uzeo sam ga pre 2 meseca i sve je bilo u savrsenom redu....

No naravno ne moze sve da ide kao po loju pa se desio i problem, pri brzini od 80 na sat i 3000rpm on je otisao u visoku turazu pa je covek koji ga je vozio tad ne znajuci sta da radi pritisnuo kvacilo i ugasio ga (sto bi i ja isto uradio). Posle toga na autu su ostala neispravna turbina i polomile se 3 klackalice ventila... Turbina je uredno servisirana u Turbo Servisu u Uzicu (zasad sve pohvale) i vracene su klackalice na svoje mesto. Nista drugo na autu nije dirano. Posle toga auto je isao bolje, trosio manje i sve je bilo super. Ali pre par dana mi se desila ista stvar, auto je otisao u preteranu turazu i polomnjene su sad 4 klackalice :-) vratili smo to, on opet radi ali dokle....

Da li ima neko ko je imao slican problem ili da mi da broj telefona od nekoga ko bi mogao da mi pomogne....

Unapred zahvalan....

Link to post
Share on other sites

Pa sta znam ja sam imao problem sa turbinom zbog zapusenja katalizatora,odremontovao sam je kod nekog Slobe u BG,za koga sam dobio preporuke i od tada sve fercera bez problema vec nekih 15.000km,ako hoce dacu ti broj pa se obratti,stvarno je doktor za turbine!

Link to post
Share on other sites