Recommended Posts

u jednoj temi sam pre par meseci pisao,da kad upalim auto,dugo mi se nije gasila lampica ulja,trebalo joj je da se ugasi od prilike od 30 do 60 sekundi.savetovan sam da zamenim filter ulja,sto sam uradio i bilo je sve ok,cim upalim auto,lampica bi se gasila,kako i treba,presao sam od tad oko 3000km,i ponovo isti problem,lampica ulja dugo gori posle paljenja motora dok se ne ugasi,ponovo sam zamenio filter i ponovo je sve ok,gasi se cim upalim motor.kontam da ili ne stavljam dobar filter ili tu jos nesto ne valja,pa me interesuju,sugestije,saveti i gde se moze nabaviti filter ulja namenjen bas za moj bimer,u pitanju je motor M10.Hvala :)

Link to post
Share on other sites

Ili ti je motor toliko zakoksao da zapusi filter posle 3000km.

mislim da je ipak Dejan u pravu,zivim u malom mestu,pa nemam bas velik izbor,a filter je kupljen u prodavnici koja se zove "Florida",naziv sve govori,problem je u filteru koji je namenjen za zastavu,moracu da narucim filter iz prodavnice u NS,gde sam vec kupovao delove,hvala na savetu. :preved:

Link to post
Share on other sites

mislim da je ipak Dejan u pravu,zivim u malom mestu,pa nemam bas velik izbor,a filter je kupljen u prodavnici koja se zove "Florida",naziv sve govori,problem je u filteru koji je namenjen za zastavu,moracu da narucim filter iz prodavnice u NS,gde sam vec kupovao delove,hvala na savetu. :preved:

a jel si proverio pritisak ulja

Link to post
Share on other sites