Recommended Posts

E46 Hauba, farovi i branik imaju previse meke linije kada je u pitanju e36 karoserija... e36 treba da izgleda ostrije i bezobraznije (surovije)... a, sto se mog licnog misljenja tice mesanje dva modela nije dobra ideja...

Ako vec zelis da poboljas prednji deo od e36 M serije kupi kompletan M LTW spojler, napred i pozadi... to ce te kostati jos nekih 1000 eura ako vec imas M branike...

Spoiler se moze podesavati (prednji se moze podesiti na 3 ili 4 pozicije) a zadnji ima dve visine... i sve je originalno iz BMW-a... :P

Link to post
Share on other sites

ma auto je do jaja ...kom se ne svidja moze da se suzdrzi suvisnih komentara ili da ne gleda .izgleda da se ovde o ukusima bas raspravlja.cim je imao para da ulozi ovoliko u auto mogao je da stavi i bilo sta drugo ali eto ...ovo je njegov auto njegov stil .pozdrav druze i svaka cas na autu i ulozenom trudu.ako treba neka pomoc javljaj :P

kad planiras carbon haubu da radis?bese nabavio si negativ ..

Link to post
Share on other sites

Hartge????????????motor 3,5l ????????? Konja ?????????????????

Extra je auto, :blink: ne znam samo sto svi skidaju taj BMW znak.

:P Mozda se stide svog porekla :( B)

E46 Hauba, farovi i branik imaju previse meke linije kada je u pitanju e36 karoserija... e36 treba da izgleda ostrije i bezobraznije (surovije)... a, sto se mog licnog misljenja tice mesanje dva modela nije dobra ideja...

Ako vec zelis da poboljas prednji deo od e36 M serije kupi kompletan M LTW spojler, napred i pozadi... to ce te kostati jos nekih 1000 eura ako vec imas M branike...

Spoiler se moze podesavati (prednji se moze podesiti na 3 ili 4 pozicije) a zadnji ima dve visine... i sve je originalno iz BMW-a... :(

Mudro zboris prijatelju :D a imas i dobar ukus :(

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

I ja ne volim kada se mesaju dva modela ali opet stvar ukusa

e36 ima mnogo agresivniji prednji kraj od e46 sto mislim da bi mu mnooogo lepse stajalo a pogotovo na ovakvom primerku

moje misljenje :P

ali u svakom slucaju svaka cast za trud i zavrsnu obradu :D

Link to post
Share on other sites

mozda ne bi bilo lose da otvorimo novi post i da komentarisemo takve i slicne kombinacije tako da ne ispadne da coveku pljujemo auto i trud koji je ulozio

da ako je nekom bas filing da bljuva po neciju krv znoj i ubija u pojam moze u dr postu...bas je dobra ideja PODRZAVAM

Link to post
Share on other sites

mozda ne bi bilo lose da otvorimo novi post i da komentarisemo takve i slicne kombinacije tako da ne ispadne da coveku pljujemo auto i trud koji je ulozio

Sad je kasno... :P

Trud je za svaku pohvalu.

Link to post
Share on other sites

pa dobro,niko momku ne pljuje po autu i ulozenom trudu...samo momci iznose svoja misljenja i niko nije rekao da je ruzan auto nego da bi ono ili ovo bolje stajalo...a zamislite da svi pisemo kako ti je auto vrh,extra,nema mane a ustvari mi se nesto ne svidja...sam gazda zna sta mu se svidja a sta ne i nema razloga da shvata pogubno nase komentare ako se njemu to svidja,on ga vozi,on uziva u njemu :P

sto se ovog auta tice momak je dosta para skrcao u njega,to se vidi i vjerovatno je htjeo da ima nesto sto nemaju drugi :D svaka cast i da ga zdravo sluzi i da uziva u njemu...

Link to post
Share on other sites
pa dobro,niko momku ne pljuje po autu i ulozenom trudu...samo momci iznose svoja misljenja i niko nije rekao da je ruzan auto nego da bi ono ili ovo bolje stajalo...a zamislite da svi pisemo kako ti je auto vrh,extra,nema mane a ustvari mi se nesto ne svidja...sam gazda zna sta mu se svidja a sta ne i nema razloga da shvata pogubno nase komentare ako se njemu to svidja,on ga vozi,on uziva u njemu :P

sto se ovog auta tice momak je dosta para skrcao u njega,to se vidi i vjerovatno je htjeo da ima nesto sto nemaju drugi :D svaka cast i da ga zdravo sluzi i da uziva u njemu...

ne verujem da iko pljuje po autu jer svi znamo sta znaci uloziti trud i novac u nesto sto mislimo da je dobro i sto nam se svidja

ali kad se sve sagleda ispadne bas na to da smo ispljuvali coveku auto a on je za svaku pohvalu bez obzira na to sta ko od nas mislio

i zato novi post pa onda udri po kombinacijama :(

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Meni je bas mocan, prvo sam bio zbunjen, pa sam malo bio iznenadjen, al' je super ispalo na kraju krajeva.Veoma zestok izgled :dance3: Cestitam na zasluznom trecem mestu! Srecno!

Daj koju sliku iznutra, masina, gepek ako je napunjen nekim sabovima?! :yahoo: Hvala brate.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...