Ako je modernije, možda i nije bolje...


Recommended Posts

Hoću da uzmem e30. Nerviraju me doboši nazad i trap sa 4 rupe. Hteo bih da nabudžim 5x120 svuda. Šta mi treba, od čega paše napred i nazad?

Drug "wice" mi reče da za nazad paše sa kompakt e36 ali ne znam jesu li delovi aluminijski ili čelični?

Pročitah temu oko ovoga ali sve bi od m3 modela... paše li šta sa kulturnih kola tj običnih?

Sad.. Diferencijali.. Kakvi postoje? Šper, otvoreni, zatvoreni vaki naki...sve sam čuo a pojma nemam. Kod mene na petici dok je u vazduhu rukom okrećem jedan točak kao sat a drugi se vrti kontra. Interesuje me koji je "bolji" za svakodnevnu upotrebu, koji se koristi za drift i da li ima neke štete ili opasnosti neke koristiti po snegu gradu...?

unapred hvala!

Link to post
Share on other sites

Da ti skratim muke, das lepo 2800e, dobijes i kocku ( posto pise u potrazi ) i cetri diska ( prednji e46 325ix ) i 5 rupa, i sperovani diferencijal, i tvrdo ogibljenje i sve sto ti treba da pocnes...

Usput, auto je restauriran komplet i izgleda do mOOda!

Samo nemoj da napises skupo, jer onda cu znati da si samo mlatio praznu slamu sa tim pitanjima! ;)

Link to post
Share on other sites

Kupio covek e46 i neki motor, a sad ulaze u neki fast food a kocka mu samo stoji, nema kad ni da je vozi a trebaju mu pare...

Meni je bas fora sto je karavan, svi teraju kupejce! :)

Link to post
Share on other sites

Ne boj se... neću da napišem, al kad bij ja bio balkanac kad se ne bih cenkao? xD

Link?

evo , ja bas gledam mapu istocne evrope i SRBISTAN ne nadjoh ??? - gde je bre taj tvoj Balkan ? nista zlonamerno , nego ako si procitao celu temu o autu , imao si prilike videti da ga je "seljacko" blato unistilo (limarijski) , pa eto ( tek da ti malo pomognem ) , ako nisi iz neke metropole - ovaj auto nije za tebe ! POZ !

Link to post
Share on other sites

Kupio covek e46 i neki motor, a sad ulaze u neki fast food a kocka mu samo stoji, nema kad ni da je vozi a trebaju mu pare...

Meni je bas fora sto je karavan, svi teraju kupejce! :)

Pravo da ti kažem i jeste fora... ne da je redak i to sređen... Samo nije baš za po gradu.

Link to post
Share on other sites