Recommended Posts

Sigurno da moze da se namunji.......A ako je sve ispravno i radi ovo je ekstra jeftino.Upotrebi Ebay kao referencu za cene pa ces videti koliko to zadovoljstvo kosta.Neko rece da je nova bila 600 eura.Ja nebih rekao jel samo kompletna kablaza u Bmw-u kosta preko 2 stoje....

Link to post
Share on other sites

1. Nazovi tipa što prodaje, pošto tvrdi da je ispravan, i traži naravno prvo da ga probaš.

2. Pošto je bio već montiran u e46, ne bi trebao da bude problem ni kod tebe.

3. U svakom slučaju ovo je nešto po čega moraš otići, nija baš za plaćanje pouzećem. Odeš u Suboticu, samo ga

spojiš ili u krajnjoj liniji i montiraš, i vidiš kako radi, da li si zadovoljan.

Ako ti zatreba poznajem dva električara koji montiraju takve i slične stvari u Subotici.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bojane šta je bilo, jesi li ga uzeo ?

Juče sam bio sa jednim prijeteljem sa Palića koji radi elektroniku, kod koga možeš montirati

i pogledati u kakvom je stanju, ako nisi u međuvremenu nešto rešio.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Ako se ne varam nova ovakva je oko 600-700 evra, bilo je kad sam ja gledao.

To ne vredi te pare.Ako vec nemas navigaciju ,pa hoces da je ugradjujes,batali odmah.Ja imam takvu navigaciju i riknuo mi je cd citac,to im je mana.Stvar se kondezacija.Crkava i pojacala tzv hibrid,ali sam to uspeo da popravim.A i da uspes posle velike muke da sprovedes sve one kablove i osposobis da radi,ne vidim poentu.Ta navigacija ne radi kod nas .Dobices samo vizuelno lepsu tablu. i sto je najsmesnije iza onog displeja se nalazi kaseta(pateticno) ima i model sa cd-om ali cita samo audio diskove kao i ono sranje od sanzera u gepeku.Najbolje resenje je dinavi jer ima i komande na volanu i daleko vise funkcija.Pozdrav.

Link to post
Share on other sites