325tds problem, ponekad se ugasi u voznji pri ler gasu


Recommended Posts

desava se da kad je u leru tj kad saltam iz vece u manju i cim kazaljka padne do ler gasa , zadrma se udje ispod 500 obrtaja i poneka se ugasi ponekad ne. jel moguce da je problem elektronika na bos pumpi? ponekad i nemirno radi na leru.

Tako isto kad se okrecem parkiram se, cim je blizi ler gasu, oce da se ugasi ili ulete opet kazem u niske obrtaje zatrese..ponekad nastavi da radi a ponekad se ugasi. opasno je, jel moze u voznji da mi se ugasi kad je pod opterecenjem, recimo klimom,a ja uhvatim da prerticem.

sta je pametno raditi.

pre 100000km sam sredio bos pumpu i nisam imao problema sa njim do sad, vrlo moguce da opet moram u servis da mi se elektronika bos pumpe pogleda? iste sam simptome imao i re sredjivanja, pre 6 godina

Link to post
Share on other sites

Nema sta , elektronika bosch pumpe zeza nece da se ugasi ako vozis na obratjima iznad ler gasa, cim vozis blizu(mali gas ) onda hoce. Mene je tako bas zajebavao e39 525tds javni sta si uradio

Link to post
Share on other sites

radio sam je prsli put na zlatiboru na belim zemljama u gogic servisu ovlasceni su od bosa, uradili su je vrh,auto je prodisao posle servisa?

imate li predloggde u beogradu mkogu da sredim ili da cekam pa kad budem isao do zlatibora da je opet tamo sredim?

Link to post
Share on other sites

U Beogradu ne, samo N. Miloševo, ali ti isto dođe daleko.

Najbolje bi bilo ipak prvo da neko utvrdi da li je do nje da se ne voziš do servisa bez potrebe.

Link to post
Share on other sites