Pomoc oko ugradnje klime


Recommended Posts

Naime nemam klimu na mom autu i planiram da je ugradim.Vec sam ranije pisao na ovu temu ali posto je doslo vreme da se klima stavi interesuje me jos par stvari.

1.Zeleo bih da znam sve bitne tj osnovne delove klime za ovaj model da se ne zeznem kad ih kupujem (neke znam ali nisam siguran da su to svi).

2.Da li je na Auto Dati data kompletna sema sto se tice instalacije i polozaja klime i jel imam dzekove za povezivanje klime ugradjene u autu.

3.Da li se moze ubaciti digitalna konzola tj da li manuelna i digitalna klima poseduju neke razlike (citao sam na forumu da moze ali mi je jedan majstor rekao da ide i neki komp).

4.Svaka preporuka za otpad za kupovinu klime i za majstora za ugradnju u okolini Nisa, Le ili Vranja bi mi dobro dosla...:)

Link to post
Share on other sites

Citao sam negde da je razlika izmedju digitalne i manuelne klime velika i da ako npr imas manuelnu a zelis digitalnu da treba dosta toga da se menja .Sto se tice otpada ja bi ti preporucio da odes u Sofiju tamo ih ima dosta i u najmanju ruku su duplo jeftiniji nego kod nas ja sam tamo nabavljao delove za e46 ima dosta havarisanih engleza od kojih se moze skinuti a i blize ti je od Beograda.

Link to post
Share on other sites

To je najbolje sa nekog havarisanog da poskidaš sve što ti treba od instalacije do hladnjaka,akobudeš kupovao na više mesta biće skuplje,želim ti mnogo sreće u radu imaj strpljenja javi kako napreduješ. pozzz :)

Link to post
Share on other sites

Dobar savet Daco, prvom prilikom kad idem za Sofiju potrazicu klimu i jos neke delove.

Naravno Zlatko, uzimam samo komplet klimu...Cim krenem i ako krenem sa ovim poduhvatom obavestavacu vas, mozda okaciti i neku slikicu...

Hvala na savetima. :)

Link to post
Share on other sites