Recommended Posts

Imam e36 320 sa ful opremom sem borda. Na mestu gde stoji bord imam analogni casovnik. Kupio sam polovan bord na otpadu za 20 eura. Ali dzekovi nsu isti (gazda na otpadu mi je pokazao tri modela sa po jednim i sa dva chincha pozadi. Korektan je ako ga ne uklopim vratice mi pare a Ja njemu bord). Da li neko zna kako da resim problem? Unapred zahvalan. :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Imam e36 320 sa ful opremom sem borda. Na mestu gde stoji bord imam analogni casovnik. Kupio sam polovan bord na otpadu za 20 eura. Ali dzekovi nsu isti (gazda na otpadu mi je pokazao tri modela sa po jednim i sa dva chincha pozadi. Korektan je ako ga ne uklopim vratice mi pare a Ja njemu bord). Da li neko zna kako da resim problem? Unapred zahvalan. :) :) :)

nisam te dobro razumio a mozda i jesam ti oces da stavis bord computer na auto na koje fabricki nije dosao bord computer?

Link to post
Share on other sites

mozes slobodno da mu ga vratis.... ja sam bio uzeo isto tako za mog coupe-a, samo sto meni nije analogni sat nego digitalni plus temperatura spoljasnja isto digitalna... i uzeo sam taj bord da ga ugradim umjesto toga medjutim dzekovi nisu isti, i raspitivao sam se moze li se to ikako ugradit, nije da ne moze al je jebada velika.... tako da sam ga vratio

Link to post
Share on other sites