Kupovina angel eyes za e46


Recommended Posts

U planu mi je da zamenim standardne farove nekim lepsim/novijim :)

Ovi su mi onako zapali za oko pa bi voleo da znam jel ima neko nekih iskustva sa njima, nikako ne mogu da nadjem sliku kako izgledaju montirani :(

http://www.ebay.de/itm/3D-LED-Angel-Eyes-Scheinwerfer-fur-BMW-E46-4-Turer-Schwarz-/360471000081?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW%7CPlatform%3AE46&hash=item53edbef411#ht_1611wt_1139

I ovi su mi dosta interesantni

http://www.ebay.de/itm/Angel-Eyes-Scheinwerfer-fur-BMW-E46-Limo-Chrom-01-05-/110851469472?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW%7CPlatform%3AE46&hash=item19cf4330a0#ht_1611wt_1139

Misljenja i predlozi su dobrodosli :)

Link to post
Share on other sites

Ne zeleci nikoga da uvredim, svi ti farovi su tesko sranje. Imao sam ih ja. Moj ti je predlog da odes kod Babica u BG i za mnogo manje para da ti ugradi Bi xenon projektore i Angel eyes, bices zadovoljniji i auto ce ti izgledati odlicno.

Link to post
Share on other sites

Hvala na predlogu leon. U kom smislu su sranje? kvalitet plastike ili sta?

Jedini problem je sto ja cesto idem preko u Madjarsku a kod njih je zakon takav da nesmes imati xenone,znam gomilu ljudi koje su vratili pa ovaj trci u servis da mu stave obicne jer mora da ode preko :D

Moji farovi su malo matirali,znam da to moze da se ispolira i sredi ali sta ja znam, nekako mi se svidjaju ovi novi sto imaju i ta sociva i novi su itd.

Link to post
Share on other sites

Ti farovi nemaju nikakva podesavanje, tj nivelaciju, vlaga ulazi na sve strane, kvalitet plastike je ravan nuli...A skupi su kao djavo. Sredjivanje stvojih farova gde neces izgubiti nista sto je fabricko, a uz to te nece niko zezati (poliranje, ugradnja Bi xenon projektora i Angel eyes), ne bi trebalo da bude vise od 250 evra, a mozda i jeftinije.

Link to post
Share on other sites

Slažem se daje kvalitet na slabom nivou ali imam prijatelja koji je uzeo takve farove pre godinu dana i sve je ok, znači nema valage u njima i ja sam za to da se fabrički far sredi ali je problem moram biti bez auta moram da šaljem postexpresom da čekam...a što se tiče cene ovi su izlicitirani na 86e+30% koliko mije uzeo čovek da ih donese, da kažem da imaju motoriće za podešavanje eto toliko. http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320876893808

Link to post
Share on other sites

Takve farove sam imao ja, nisu fabrickim ni do cukljeva, a i cudi me kako imaju autonivelaciju??? Jer skoro ni jedan after market far to nema.

Link to post
Share on other sites

Imaju sigurno nivelaciju kad smo montirali isprobano i radi naravno da su bolji fabrički,ja sam uvek za polovan original nego za ove kopije ali je ovo bila dobra cena i zato su kupljeni. :)

Link to post
Share on other sites

sonarovi imaju

Imao sam SONAR i ni za sta nisu, veruj mi, a nisu imali mogucnost nivelacije. Uzeo sam ih od Transportera, ja sam hteo da se menjamo, kada sam ih stavio, video sam da su ravni nuli.

Link to post
Share on other sites

Ovo je sonar i nisu tako loši naročito za tu cenu,borise jsi ih ti imao kad znaš?

imao sam,imali su nivelaciju,kvalitet je bezveze,nikad neces moci da ih nastelujes kako treba

Link to post
Share on other sites