Recommended Posts

Ima li neko odeju sta bi to moglo biti?..

Primetio sam danas kao u levom tocku da se cuje neki supalj udarac ili to tako zvuci kad se prenese zvuj...uglavnom kad naglije skrenem... suspleh mi je malo otkacen al me znam dal on mozda potkacinje tocak... pre 3600km su kola bila na servisu, sve je super... nisam fan rupa tako da ih nisam pogadjao... e sad jedino sto sam primetio da mi se kad se uparkiravam i namotam pun kao da nesto malo zabruji u tocku.... ima neko ideju neku? mada kazem opet mozda taj suspleh na 2mm od tocka je... a za 10 dana treba u cg da idem...

svaka sugestija je dobrodosla....

Link to post
Share on other sites

Provericu sutra...mada mi se cini kao da je rame otislo...kad patosiram i odigne mu se prednji kraj onda kao da udari nesto...

Link to post
Share on other sites

Eto ja se malo sam sa sobom dopisujem...

daklem kod drinjaka mi ustanove da je amortizer i trazi mi 485e za 2 nova i ruke, ja odem i peomenim za 170e na drugo mesto i ispadkiravam se kad opet nesto se cuje kod tocka kao da se lomi.

i reko dal da idem kod drinjaka sad da pravim haos, ne vredi. I odem kod bmw bate ostavim auto za 3 sata dodjem po njega otisao nosam motora i 2 stvarcice jos neke, cena skroz pristojna, pravi je profesionalac, alal vera. sad auto ide kao grom :dance3:

Link to post
Share on other sites