pomoc oko ovog auta


Recommended Posts

Pozdrav, imam ponudu da menjam moj auto za ovaj:

http://polovniautomobili.com/oglas2312906/bmw_725_724_td/

e sad ako neko moze da me uputi, da neke savete u vezi ovog motora itd bio bih veoma zahvalan. Auto mi se svidja na oko al bi hteo i da bude ispravan. Dnevno vozim od 70 do 150 km pa mi treba sigurica, da me ne ostavi na putu.... Unapred hvala svima.

Link to post
Share on other sites

Auto na slici izgleda skroz korektno za svoje godine,ipak da sam na tvom mestu poveo bih dobrog majstora da ga pregleda jer je ipak doslo do prepravljanja za benzinskog na dizel motor i tu treba da se odradi dosta stvari osim samog prebacivanja motora i menjaca,sto se tice 2.4td motora koji ima moj kolega mogu ti teci da je dosta pouzdan i dugovecan,nije bas mali potrosac i trosi obican dizel d2,auto je jako udoban za voznju.pozdrav i sretno i pazljivo

Link to post
Share on other sites

Auto na slici izgleda skroz korektno za svoje godine,ipak da sam na tvom mestu poveo bih dobrog majstora da ga pregleda jer je ipak doslo do prepravljanja za benzinskog na dizel motor i tu treba da se odradi dosta stvari osim samog prebacivanja motora i menjaca,sto se tice 2.4td motora koji ima moj kolega mogu ti teci da je dosta pouzdan i dugovecan,nije bas mali potrosac i trosi obican dizel d2,auto je jako udoban za voznju.pozdrav i sretno i pazljivo

Ima li dobar majstor sa foruma a da je iz Krusevca?

Link to post
Share on other sites