Recommended Posts

Ljudi pomagajte! :)

Clan sam od skoro, uredno se predstavio itd :)

Vozim N42 B20 A e46 318 restajling 2002 godiste.Na plin. AC star 200 uredjaj. Iso normalno na plin dok mi nije pokazao da mi je otiso senzor bregaste. Kad sam ga zamenio novim originalnim (u delti kupljen) auto radi super i ne prijavljuje gresku nikakvu al nece da radi na plin...

Jedan majstor reko da ne valja senzor, drugi rece da vratim stari.. sad radi na plin jer je vracen stari senzor ali opet pali zutu lampu...Onda su mi rekli da mi taj uredjaj ne odgovara za taj auto...

Molio bih nekoga ko vozi isti auto na plin da mi kaze koji je najbolji autogas uredjaj za taj auto i gde bih mogao da ga ugradim ili gde da opravljam ovaj...

Inace sam iz Nisa pa ako ima nesto u blizini bilo bi super...

Pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites

Ne fali tom uredjaju nista,ac stag tomasetto ide na automobile do 105kw,imas naravno i boljih uredjaja skupljih,lovato je u samom vrhu,zavoli isto,ali ni stag nije los,meni radi perfektno ali je stag 300

Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima marka kontrolera i marka reduktora sa snagom motora? ac stag je upravljacka jedinica a tomaseto je reduktor. dve razlicite firme. on ima stag 200 koji moze da radi na tom motoru ali mu je potreban majstor koji ce da ga namesti da radi kako treba. sveto opet nema veze sa tim kolika je snaga motora posto se po njoj odredjuje koji se reduktor stavlja da bi mogao da drzi pritisak.

Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima marka kontrolera i marka reduktora sa snagom motora? ac stag je upravljacka jedinica a tomaseto je reduktor. dve razlicite firme. on ima stag 200 koji moze da radi na tom motoru ali mu je potreban majstor koji ce da ga namesti da radi kako treba. sveto opet nema veze sa tim kolika je snaga motora posto se po njoj odredjuje koji se reduktor stavlja da bi mogao da drzi pritisak.

On je naveo da mu je uredjaj stag 200,nije precizirao koji je reduktor ili ti isparivac,kod mene je zavoli recimo,a elektronika je stag

Link to post
Share on other sites

Ali ajd,da se vratimo na temu,on kaze da mu je auto radio na plin kako treba sve dok nije zamenuo senzor bregaste,cini mi se,sad ja ne vidim zasto posle zamene senzora nece da radi na plin

Link to post
Share on other sites