Recommended Posts

Pozdrav svima na forumu, zovem se Milan Jovanović za drugare Mića - iz Smedereva sam. Rodjen 1977 i od pre par dana sam ponosni vlasnik BMW 320d touring 2001 godište! cool.gif

Prethodno sam posedovao Fiat Tipo I Renault Clio ali njih sam još i ponajmanje vozio pored službenog Passata 2.0 benzinca iz kog se nije izlazilo....

Šta reći prvi utisci o bembari su odlični, udobnost pre svega, ponašanje na putu i u krivinama, ubrzavanje prilikom preticanja je odlično za karavana, nemam osećaj da vozim "kamionče" od tonu ipo već ozbiljan gospodski auto. Nisam napaljen na stajling toliko koliko na pouzdanost makine pa reko aj da probam "nekog" nemca, gledo neko vreme pasate ali kad je naišla prilika zgrabio ovo:

CopyofIMG00114-20120915-1815.jpg

CopyofIMG00115-20120915-1816.jpg

CopyofIMG00116-20120915-1816.jpg

CopyofIMG00113-20120915-1815.jpg

Provozao sam ga malo pre neki dan 200km u jednom pravcu i auto je milina za voziti, ne zamara nimalo vožnja, a službeno sam bogami navikao na duge relacije (Bugarska, Rumunija, Hrvatska, Slovenija, Madjarska, Slovačka, Austrija....) uglavnom u pasatu.... jedva čekam da negde privatno zapalim u ovoj benkici... dance3.gif

pozdrav svima još jednom dosta je za prvo javljanje

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...