Recommended Posts

jedno pitanjce,treba da menjam dihtung izduvne grane pa me interesejue koliko je to komplikovano da uradim sam ili ipak da idem kod majstora mada mislim ko ce da se cima za tako malu stvar ,i jos da mi kazete koji se silikon koristi kao zaptivac ili se samo stavi dihtung i zategne srafovima ,u pitanju je ovaj http://www.dodaj.rs/?2O/gR/1s592alw/e30-1.jpg da ne dodje do zabune :D

Link to post
Share on other sites

hvala Casper ,uglavnom me tvoji saveti dovedu do zeljenog rezultata aj da nadjem dihtung pa kad sredim javljam da li sam uspeo ili sam fulao sto rece jedan lik :lol:

Link to post
Share on other sites

Kod mene se odvili bez problema...Slobodno ih poprskaj wd-om ili tako necim slicnim...Mozes auto lepo i zagrejati(ako nemas brener) i onda odvijati...I moras sa osecajem,ako vidis da neki ne ide,zagrej ga brenerom pa polako..Veliki je posao posle da se razbusuju srafovi..Znaci polako,malo napred,pa nazad,i tako par puta da se razrade..Kada skines ocisti obe povrsine,vidi da nisu kojim slucajem krive,pozeljno bi bilo da se stavi neka diht masa(ja koristim specijalnu za auspuhe)ako nemas moze i bez toga...

Link to post
Share on other sites

odem danas do burazera da zamenim dihtung jer covek ima lift za auto i ima sta i da vidim , neki strucnjak je vario izduvne cevke do same grane i nije lepo odradio i zato prdi ko lud ,uopste nije bio dihtung u pitanju ,sad moram sve opet da secem pa da varim da ispadne kako treba ,bem ti sulav narod sta sve nece da se sete :blink: a burazer nije imao vremena danas za taj poso pa sad cekam ,za par dana nadam se da zavrsim to :)

Link to post
Share on other sites