Recommended Posts

extra veruj mi,prezadovoljan sam,jos sam uz njih uzeo gume continental sport sve 4 maltane nove,u krivinama je kao pegla na zemlji. Razmisljam da stavim i rigerove sajtne

Link to post
Share on other sites
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

extra je u kombinaciji sa tim felnama.jel to 18 ili 19 zoll.gde si kupio prednji branik

Link to post
Share on other sites
extra veruj mi,prezadovoljan sam,jos sam uz njih uzeo gume continental sport sve 4 maltane nove,u krivinama je kao pegla na zemlji. Razmisljam da stavim i rigerove sajtne

Exstra i izgledaju na autu sad je sve na mjestu ,daj jos slika ... I koja ti je sirina guma ??

Link to post
Share on other sites

18 tice,jbg da su 19 tice bilo bi mnogo lepse,ali mnogo je za nase puteve. A prednji i zadnji branik sam kupio od druga,on je doterao iz svice 318 sa rigerovim branicima i kad ga je prodavao ja mu drpim branike za smesne pare. imas u gang landu,meni su trazili za prednji oko 400e i da cekam 2 mes. Samo jos da ubacim maglenke,i izduv neki pozadi i to je to,mada razmisljao sam i za rigerove sajtne sa strane,ali plasim se da posle necu moci nigde da se parkiram :D

Link to post
Share on other sites

mislim da na njega naj vise i moze18 zoll a za 19 mora se prosirivati blatobrane ali je i preterano.za njega su 18 optimalne.ja imam 17 pa se nezalim.a za400€ dobijem bez cekanja i ako imam srece sa lakiranjem.ali sto je previse previse

Link to post
Share on other sites

za taj auto uopste nije optimalno 18 inca,vec 17,samo de se zna............ne govorim o izgledu vec o tome sta je "funkcionalnije"

Link to post
Share on other sites

jbg,ne moze i jare i pare...ja sam se najudobnije vozio zimus kada sam imao 16tice zimske,ali mi je bilo zao kad pogledam auto :D

Link to post
Share on other sites

Nikola u pravu si, ali 18 su idealan kompromis izgleda i funkcionalnosti,

po tom kriterijumu su najoptimalnije ( moje skromno misljenje, necu da ulazim u raspravu )

Auto ti izgleda ok, sve pohvale.

P.S : Felne su ti ZLO ! full mu stoje

Link to post
Share on other sites

prednji je isti kao 99% auta koja se budze

zadnji je nadacena ona navlaka eto tako... cisto da stoji

sve u svemu lose

bez toga samo da su felne na njemu i bolje bi bilo

Link to post
Share on other sites

o ukusima ne treba raspravljati,ja nisam bas ljubitelj standardnih automobila,volim da je malo extream. Prednji branik je isti kao na M3,zadnji je nesto drugacije,ali izgleda mnogo mocnije sa njim,sa obicnim branikom je dosta tanak kad se gleda od pozadi,naravno jos jednom ponavljam sve zavisi ko sta voli :dance3: :preved: pozdrav svima

Link to post
Share on other sites

pa sto postavljas slike ako ne rvedi raspravljati o ukusima?

nekom se svidja nekom ne.

Prednji branik je odvratan - svi zivi tjuning auti ga imaju, cak i jugici. Neko napravio kalup pa sad svi budze.

Ako ne mozes da zivis sa losim komentarima, nemoj ni kaciti slike

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

slike postavljam zato sto svi postavljaju,i jer sam prezadovoljan kako mi izgleda auto,kao sto vidis nekima se svidja nekima ne,zato i kazem da su ukusi razliciti,a ne da bi ti pitao pa sto onda postavljas slike... :)

a sto se tice branika vidi se da nisi upucen,ovo nisu pravljeni branici,niti budzeni,vec original rigerovi,a prednji je potpuno isti kao na bmw - u M3,ili ti CLS-u...a sto se tice zadnjeg,ukusi su podeljeni,ja imam kuci i standard branike,pa ih po potrebi i menjam,ali za moj ukus ovaj stoji super,jer auto sa njim izgleda nesvakidasnje,standard je 90% automobila u zemlji,a ja sam ipak ljubitelj tuning stylinga :)

tako da nema potrebe da ostavljas ovako glupe komentare,jer ovde svako ima pravo da okaci na svoj auto sta hoce i da postavi slike kakve hoce,mislim da se i ostali slazu samnom :buba:

Link to post
Share on other sites

Pazi ovako... auto je ok, ali branici ga kvare... o ukusima se ne raspravlja, to stoji, ali ti pogresno tumacis tu recenicu... Moze se napraviti dobar izgled (styling) na par nacina i tu se moze pricati o razlicitim ukusima... Kada se stvari ne uklapaju po velicini, obliku ili proporciji tu nema diskusije o ukusu... Zamisli kada bi u BMW dizajn centru za los dizajn (neprirodna proporcija) dizajner rekao sefu: "Jbg, ukusi su razliciti" :) Otkaz momentalno...

Dakle, o ukusima se MOZE raspravljati, kada se radi o odredjenom stilu, bilo da je u pitanju arhitektura, dizajn proizvoda ili automobila... Kada se izmesa vise stilova, koji se ne uklapaju po proporciji ili obliku, to spada u domen loseg ukusa i najcesce je ocigledno...

Ovu kritiku pokusaj shvatiti poucno, a ne van konteksta... Forum shvati kao mesto gde mozes prosiriti znaje i osecaj za estetiku... ako ti neko hvali ili kudi auto pokusaj shvatiti zasto on to radi i ima li njegova kritika osnova...

Potrazi na Google-u znacenje "golden proportion", ili "golden triangle"... bilo sta da radis ili ocenjujes u vezi stylinga/dizajna, za najbolje rezultate uvek se koristi "golden proportion"...

Link to post
Share on other sites

ala si se ti raspisao nesto u zadnje vreme .....

sorry za off

Link to post
Share on other sites

slazem se sa tobom potpuno,mnogo je ljudi koji kazu izgleda extra,a ima i onih koji kazu da im se ne svidja,hteo sam da kazem samo da se meni svidja kako izgleda auto,i da nema potrebe da se raspravljam sa nekim koji kaze da je sranje,i da su branici budzeni kao i bla bla bla...vidim da se dobro razumes,i onda znas da je riger ozbiljna firma....ja prvi ne bi stavio neki krs i nesto pravljeno kod nas na auto...svako ima pravo da postavi svoju sliku,a drugi da komentarisu,ali sajt je napravljen za druzenje,upoznavanje pomoc itd koliko sam ja shvatio,a ne da bi se ljudi svadjali..lepo je,nije lepo i td,zato kazem ukusi su razliciti. pozdrav :)

Link to post
Share on other sites

zaboravio sam da ti odg...sedista su fabricka,kadice sa polukozom. postavicu jos slika unutra...ostalo mi je da ubacim maglenke,izduv pozadi i jos neke sitnice,,razmisljam o pragovima....sta bi ti uradio na ovom autu npr?p.s. gledaj slike sa novim felnama,jer izgleda 70% bolje nego sa onim starim koje su bile privremene

Link to post
Share on other sites

BMW nudi 3 nivoa sedista... osnovno, luksuzno (razlika je uglavnom samo u materijalu) i ono najbolje, sportsko... sva tri se ugradjuju fabricki ali sport sedista su daleko najbolja! Prepoznaes ih po tome sto se prednji deo sedista moze produziti (jastuce se pomera napred nazad). Druga razlika je kada sednes u njih shvatis da je to najbolje sediste u kome si ikada sedeo...

Dakle,jesi li jedan od srecnika koji imaju ova sedista? Daj fotke...

Link to post
Share on other sites