Recommended Posts

pozdrav,auto ti super izgleda,a pogotovo felne,istraj u tome da budes originalan ( nije fora da svi izgledaju kao M-ovi )...kako bi se onda prepoznavali...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne treba da shvatis bilo kakvu kritiku lose, sve ovo je sa najboljom namerom.

Meni je sve VRH izuzev tog zadnjeg branika.

Link to post
Share on other sites

ma naravno,opusteno,ja prihvatam svaku kritiku normalno...ali neki komentari su.... :D

tako da...

pozdrav svima

vidimo se ako dodjete u kga 26. i 27. nadam se

evo broj pa ko je raspolozen neka se javi

064 222 1 444 Nikola

Link to post
Share on other sites
za taj auto uopste nije optimalno 18 inca,vec 17,samo de se zna............ne govorim o izgledu vec o tome sta je "funkcionalnije"

Slazem se sa tobom, ali sto vece to lepse.

Jos da proda ove plastike i kupi orginalne M tehniks branike ko svaki pravi i ozbiljni Bmw i Bog da ga vidi

Link to post
Share on other sites

najbolje bi izgledao sa 19ticama ali jbg,mnogo je. tanki su mi ti branici vise mi se svidjaju oni sa cls-a zato sam i narucio rigerove,.....nego bre pomagajte za maglenke...ne mogu da nadjem nigde

Link to post
Share on other sites
BMW nudi 3 nivoa sedista... osnovno, luksuzno (razlika je uglavnom samo u materijalu) i ono najbolje, sportsko... sva tri se ugradjuju fabricki ali sport sedista su daleko najbolja! Prepoznaes ih po tome sto se prednji deo sedista moze produziti (jastuce se pomera napred nazad). Druga razlika je kada sednes u njih shvatis da je to najbolje sediste u kome si ikada sedeo...

Dakle,jesi li jedan od srecnika koji imaju ova sedista? Daj fotke...

Jeli imaju gdje kod nas da se kupe sportska sjedista!?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
najbolje bi izgledao sa 19ticama ali jbg,mnogo je. tanki su mi ti branici vise mi se svidjaju oni sa cls-a zato sam i narucio rigerove,.....nego bre pomagajte za maglenke...ne mogu da nadjem nigde

Branici od MERCEDESA ti nikako nece stajati, a ako mislis na BMW onda je to CSL! :dirol:

Link to post
Share on other sites

znam da je CSL,greska jbg...ali i na oglasima npr mobile.de ima milion gresaka gde pise CLS,a i u google kad kucas BMW CLS izbaci tako,u svakom slucaju u pravu si a to znam i ja...pozzzz

Link to post
Share on other sites
znam da je CSL,greska jbg...ali i na oglasima npr mobile.de ima milion gresaka gde pise CLS,a i u google kad kucas BMW CLS izbaci tako,u svakom slucaju u pravu si a to znam i ja...pozzzz

Sta zna svaba sta je CSL! :mellow:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...