Recommended Posts

Ovako imam par stvatri sto me muci na mom bmw-u mode 316i e46 (99) g. motor 1,9 benzinac 105 h

Pod jedan je to sto na leru dok stoji upaljen skazaljka od obrtaja se trese malo i motor onoko ne radi mirno nego

prosto receno ubrza pa uspori kako bi rekao ! Proterao sam ga sinoc pod vecim gasom na autu putu i kad sam stao na

benzinsku pocele su varnice da izlaze na auspuh ?? ni to neznam sta bi mogli biti sumljam na (katalizator)?

Evo video snimak rad motora :) Nestabilno mi nesto radi :/

www.youtube.com/watch?v=hEG1fupTECY&feature=youtu.be

Drugo upalila mi se lampica od aribag-a sta bi tu treba da radim mislim sta prvo da proverim ?

Trece sto me jako nervija je ogulio mi se napred znak bmw-a krug kako se on menja dal je to vec neko radio ili se to samo

skine safcigerom i lepi novi ponovo ?

Hvala u napered sivma ,to su neki od problema sto me muci pa bi zeleo da cujem vase preporuke sta i kako? :/

Link to post
Share on other sites

Za prva dva problema na dijagnostiku, da ne bi nagadjali, a za treci problem znak se lagano skida, evo ti link

Link to post
Share on other sites

sto se tice airbeg-a imam i ja isti problem meni je crkla folija ispod sedista, ako si skidao sedista i otkacinjao senzore on se pali mnogi su mi rekli da se samo dijagnosticki moze ugasiti mada ako te nervira izvadis instrument tablu i skines sijalicu jer tebi i ovako i onako rade svi airbag u slucaju necega (nedaj boze)... :-)))

Link to post
Share on other sites

sto se tice airbeg-a imam i ja isti problem meni je crkla folija ispod sedista, ako si skidao sedista i otkacinjao senzore on se pali mnogi su mi rekli da se samo dijagnosticki moze ugasiti mada ako te nervira izvadis instrument tablu i skines sijalicu jer tebi i ovako i onako rade svi airbag u slucaju necega (nedaj boze)... :-)))

Na E46 ne moze da se izvadi sijalice, jer ima diode. Na E36 i ako izvadis sijalicu pojavljuje se priguseno svetlo. A za foliju, najjeftiniji i najbolje resenje je sledeci link. Sve te kosta oko 8 dinara. Pozzz

Link to post
Share on other sites

Na E46 ne moze da se izvadi sijalice, jer ima diode. Na E36 i ako izvadis sijalicu pojavljuje se priguseno svetlo. A za foliju, najjeftiniji i najbolje resenje je sledeci link. Sve te kosta oko 8 dinara. Pozzz

Drugar mozes da mi opises malo na srpski da probam ovo ,posto na kapiram ga tacno sta radi ako nije problem?

pozdrav i hvala ... :)

Link to post
Share on other sites