Recommended Posts

Cao ljudi, pozdrav svim ljubiteljima bmw-a! imam problem. Posedujem bmw 316 e21 iz '78 godine. Na njemu je stavljen karburator od zastave 101, sto mi se uopste ne svidja. Njegov originalni dvogrli karburator ne mogu da nadjem, pa mi treba pomoc oko izbora alternative. Da li je jugicev dvogrli dobro resenje?

Pomagajte

Link to post
Share on other sites
Cao ljudi, pozdrav svim ljubiteljima bmw-a! imam problem. Posedujem bmw 316 e21 iz '78 godine. Na njemu je stavljen karburator od zastave 101, sto mi se uopste ne svidja. Njegov originalni dvogrli karburator ne mogu da nadjem, pa mi treba pomoc oko izbora alternative. Da li je jugicev dvogrli dobro resenje?

Pomagajte

Ovo je za rubriku pitajte majstore.Taj e21 316 iz 78 treba da ima 90ks 1.6 i Solex dvogrli karburator.Karburatori od e21 316 od 1980 su Pierburg Zenith 2B4 i imaju neke davace koje ti nemas,ti treba da imas razvodnik sa platinama,tu je i glava specificna.Tesko ces da nadjes originalni karburator a ovo drugo su sve budzevine!

Link to post
Share on other sites

dobrodosao, ovo je soba za predstavljanje pa bi te zamolio da se fino predstavis... a sva pitanja vezana za probleme tvog BMW-a mozes postaviti u sobi "pitajte majstore"...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.