Recommended Posts

pozdrav! zovem se Marko, iz Podgorice sam i imam 20 godina. Nazaalost jos nisam vlasnik nijednog BMW-a, ali nadam se da cu to u skorije vrijeme postati. Oduvijek sam zelio da posjedujem e39, to mi je dugogodisnja zelja, koja ce se nadam se ostvariti. Pa eto, nadam se finom druzenju i da cu ponesto i nauciti na ovom forumu :)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav... Odmah na pocetku jedan savet, ni slucajno nemoj da kupis 520i, pravi motor a da nije nagrdjena registracija i da ima snage i verujmi zvuka je 525d. Vidim ovde vecina na forumu voze golfa sa bmw-im znakom to jest 320d... Nema bmw bez 6 cilindara i velicine serije 5 a pravi model je 525d. Ja ga imam i to je prvi auto koji ne zelim da ga prodam i ne mogu da mu nadjem zamerku, jednostavno ne mogu..

Link to post
Share on other sites

Pozdrav... Odmah na pocetku jedan savet, ni slucajno nemoj da kupis 520i, pravi motor a da nije nagrdjena registracija i da ima snage i verujmi zvuka je 525d. Vidim ovde vecina na forumu voze golfa sa bmw-im znakom to jest 320d... Nema bmw bez 6 cilindara i velicine serije 5 a pravi model je 525d. Ja ga imam i to je prvi auto koji ne zelim da ga prodam i ne mogu da mu nadjem zamerku, jednostavno ne mogu..

Ti si neki strucnjak za BMW?

Link to post
Share on other sites

Kad me neko pita jel si strucnjak ja to podrazumevam kao pitanje jel popravljas automobile... A to sto je za nekog 320d auto, to je meni jako zalosno... No nisam ovde pisao da bi se svadjao nego da pomognem momku koji hoce da kupi e39, pa ne bih zeleo da se decku zgadi bmw kao menu kad sam bio kupio 520i, brend bmw to ipak definitivno nezasluzuje pogotovo ne serija e39...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...