Recommended Posts

Pobogu ljudi, da li je moguce da sam toliko glupa i da ne mogu da vidim svoje pitanje iako sam ga dans postavila na tri mesta?

Radi se o Protokomeru za gas za BMW 7-cu, proizvodnja 1989 godine. NE ZNAM KAKO SE ZOVE NA NEMACKOM i gde moze da se kupi u Dizeldorfu - Nemacka ili u Beogradu?

Ja zivim u Nemaskoj ali sam glupaca koja ne vozi auto i ne zna nista o kolima. Ocigledno ni o kompjuterima, jer je kod vas sve na engleskom a ja radim sa kompjuterima na nemackom. Nikada ne chatujem i ne idem u Forume, matora sam za to, ali me moj zet ganja vec preko mesec dana za taj deo a ja jednostavno ne znam gde cu i sta cu.

Da li moze neko da mi kaze ili da objavi makar sliku, pa sa slikom da ga trazim u BMW prodavnici?????

Uclanila sam se u vas klub da bih dobila obavestenje, postavila vec dva puta pitanje ali niko ne reaguje.

Molim vas pomozite mi jer stvarno ne znam nista o tome. Hvala, Dragana

Link to post
Share on other sites

kao prvo: dobila si odgovor , ali ti verovatno cekas da ti to neko usmeno kaze ..... odgovor se nalazi tamo gde je pitanje i postavljeno .... kao drugo - u cemu je fora sa tim nick-om???? kao trece , PRESTANI DA OTVARAS ISTE TOPIC-E SVAKIH SAT VREMENA.......

Link to post
Share on other sites