kakvo misljenje imate o Baur cabrio e30


Recommended Posts

evo posto imam mogucu semu da uzmem e30 baur cabrio 318 iz 86' zanima me vase misljenje o tom automobilu jer je ovo jedini kojeg sam u zivotu vidio i nisam previse vremena proveo oko njega samo krug i to je to u nedjelju cu saznati vise

pa me zanima sta mu je rezlika od obicnog modela e30 dijelovo snaga itd...

Link to post
Share on other sites

Rasturili smo 2 kom u delove i trenutno imamo jednog 323i 86 havarisanog.U suštini obican e30 sa skidanjem krova u 2 dela.Prvi deo je kao kod supre i ima svoje mesto i nosace u gepeku,a drugi se roluje i prekriva ciradom na zadnjem delu.Sve sem krova i zadnjih stakala je standardno ,cak i vrata su ista.Ima precku iznad sedista i krut je kao i obicna e30.Sta te jos zanima pitaj :prankster2:

Link to post
Share on other sites

znao sam to po nekim slikama sta sam gledao po netu vec me zanimalo samo radi dijelova ako budem htio nesto raditi na njemu jer danas ovde kisa ubija pa nisam mogao bolje razgledati ali okvirno stanje mu je zadovoljavajuce pa cu vjerovatno da ga uzmem sad za ljeta malo :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Hmmmm.... Jedan zuti na CG table je stajao na parkingu zgrada pored auto-puta pre gazele sa novobeogradske strane. Poslednji put sam ga video pre par meseci, nesecam se da li je bio HN, znam samo da je iz CG...

EDIT: http://www.mojauto.co.yu/polovni-auto/184645

Joj!! Zasto je stranac :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Taj crni je dugo bio u Šabcu i cenio ga 1600e pa sišao na 1000e koliko sam cuo prodat je u NS inace vrlo korektan primerak.Ja imam isto crnog 86god 323i havarisan.Ima kozne kadice,BBS felne,krov odlican,pa se razmišljam da li da ga sredjujem -prodam ili u delove :prankster2:

Link to post
Share on other sites

ovaj zuti kod nas je vozen odje dosta vremena pa je posao za srbiju,tako sam cuo pa je moguce da je to taj...mislim da je cak i brije bio na BG tablice pa je preveden na HN...nisam siguran jer je to bas davno bilo...

Link to post
Share on other sites
ovaj zuti kod nas je vozen odje dosta vremena pa je posao za srbiju,tako sam cuo pa je moguce da je to taj...mislim da je cak i brije bio na BG tablice pa je preveden na HN...nisam siguran jer je to bas davno bilo...

...to je taj zuti, vozio ga jedno vreme moj kolega, posle ga menjao za e36 kupe 2,5...

Link to post
Share on other sites
imao je nekee trokrake felne dok je odje vozen...i telefon je imao toga se dobro sjecam sad ne znam je li ko to skidao...

...decko se zove Milos, secam se dobro zutog kabria e30, stavio mu novi krov, sredio ga i prodao, izleteo mu mnogo dobar e36 2,5 kupe...

Link to post
Share on other sites

javljaju za nedjelju fino vrijeme tako da cu pregledati cijelo auto i probati ga ono bas kako treba :preved: dakle do maximale ga iscrpiti pa ako mi se svidi u ponedjeljak su slike :suicide2:

Link to post
Share on other sites