Recommended Posts

Molim clanove kluba za savet naime iz cista mira prestao da radi alarm nemogu vise kola da otkljucam neradi centralna brava niti na daljinski u pitanju je e 30 1991 318i pri zakljucavanju zadnji put culo kratko zzzzzzzzzzzz i gotovo.Sada otkljucavam kljucem

Link to post
Share on other sites

Jesi resio problem sa kasetofonom i obrtomerom? Kod tebe ima neki prekid ili spoj u instalaciji

Sto se tice centralne - daljinskog, ne znam kako je ugradjeno, modul je iza prednjeg levog zvucnika, moze biti problem u dzeku vrata na A stubu, ili u samoj centrali a i njenom napajanju

Link to post
Share on other sites

kasetofon je ispravan po semi radija trebao je na 2 mesta da ima 12 v na pinu 5 i dolazi od kontakt brave na i pinu 9 stalni napon.Nije ga bilo na pinu 9 odnekle je struja dolazila sa debelom crnom zicom i debelom crvenom sa osiguracem od 7,5 i blinkana je na zicu koja ide ka volani a izlazi na iz pina 9 skidao sam masku donju kod rucice menjaca sam nasao kraj crvene i crne zice za dzekom odakle sam to iscupao boga pitaj nigde nema da utaknem kako se tu nasla neznam i gde treba da ide neznam prikljucio sam zice na upaljac dobio struju radio proradio a obrtomer ne.Nadam se da nisam zamrsio u objasnjenju

Link to post
Share on other sites