Recommended Posts

imam problem sa km satom na e39 520i 2000god ne radi kazaljka za za benzin, a promenjena su oba plovka, postoji li sansa da se ovo poprravi ili moram da kupujem sat

Link to post
Share on other sites

Vidis druze ovako,imao sam i ja isti problem,na kraju sam morao da rasturim tablu i nasao da se na samom meracu za gorivo jedna zica odlemila.Ta zica ide direktno od namotaja u saticu i jako se tesko lemi jer je debljine kose,ali moze da se uradi.Nakon toga sam sklopio sat i sve radi.Ako mogu jos da pomognem pitaj. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

prvo izvadis desnu i levu lajsnu od mahagonija ili ti sivu kako god,one se kopcaju,znaci izvlacis prema sebi polako,kad njih izvadis videces srafove koji drze oplatu sata,a imas i dva komada u gornjem delu sata,pa onda skines oplatu sata,zatim odvijes dva srafa koji drze sat(isto u gornjem delu sata),zatim izvuces sat,otkacis dzekove,i vadis sat napolje.Onda lepo udjes u toplo pa sledi rasturanje sata.Na satu se vide kopce,pa polako jednu po jednu pa sat rastavis na pola,pa onda plocu izvadis iz zadnjeg dela i onda imas pristup saticu. :e30:

Link to post
Share on other sites