Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala,hvala...

s autom sam bas prezadoboljan i iskren da budem najvise me je iznenadila potrosnja,smijesno trosi...lezanje po krivinama i vise nego zadovoljan,ide sasvim lijepo...sve u svemu prezadovoljan sam.za sada ostaje ovako stock ali u planu su bijeli zmigavci svi,tamna stakla i xenoni...to bi bilo to...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

lepo lepo.takav je moj bio kad sam kupio,sve standard,stavis mu komplet druge zmigavce i spustis ga malo,najbolje 35/20 sa serijskim montizerima i da vidis,extra.felne mogu da prodju,uzmes posle 17" ili 18"petokrake ako ti nalete.koliko si ga ti platio.

Link to post
Share on other sites

ovo je bilo samo para dana posto sam ga uzeo...

sad sam izmjeniio neke sitnice sto mi se nisu svidjele(npr cepove na felnama sam uzeo orginal sa bmw znakom i jos nekakve gluposti...

sto se izgleda tice nece se puno mijenjati niti ici na neki extremni izgled sa 18-ticama ili sl

bice sto vise stock(mozda jedino zmigavci i stopovi sa bijelim)mada svaki ima bijele zmigavce pa me drustvo odgovara od toga...sada idu xenoni i mozda tamna stakla,samo da vidim oce li ih poceti skidati policija...cekam da ispite zavrsim pa cu to odraditi...

ja sam ga platio 9 000e plus sto sam odma odradio servis a sada imam i prevod na moje ime i registraciju(preko 500e ali to necu racunati...lakse mi padne nekako...

Link to post
Share on other sites

mislim da je cena realna.istina je da svi imaju bele,al uzmes providne kao moje i to samo napred.a pozadi ostavi original.sto se tice svetla ja nebi nista menjao dok se ti serijski ne razjebu ili pocnu pustati vodu,ja imam serijski xenon i nije mi nesto.a sto se stakla tice i ja sam nesto razisljao,al ima puno posla dok se "lepo"zalepi al necu bilo kako,onda problemi sa plavima i neznam kako bi mu stajalo.pa sam odustao.ajd ako stavis posalji sliku da vidim

Link to post
Share on other sites

ja cu to raditi kod jednog momka u Kotor,radi profesionalno i auto je gotov za dva-tri sata i ima mnogo nijansi te crne folije...zbog policije stavit cu bukvalno najsvijetliju foliju...eto cisto reda radi... :pilot:

mada opet me je strah dati 150e i da mi to neki pandur skine...

na e36 sam stavio xenone pa cu i na ovog...

sto se stopova tice trazim od restajlinga onaj dio sto u gjepek dodje...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...