elektro motor serva za mini one


Recommended Posts

Ne znam dal sam potrefio temu,al da pitam,ne radi mi servo na miniju 2002 godiste,majstori kazu da je elektro motor serva,pa me zanima dal se to moze remontovati i dal neko mozda zna gde mogu da nabavim drugi i uopste polovne delove za mini.Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

pre kupovine druge, polovne pumpe koja je verovatno u istom ili slicnom stanju, posto je to cesta greska kod minija prve generacije, skini tvoju pumpu, rastavi je, ocisti naslage karbonske prasine sa elektronskih komponenti, najbolje sa sredstvom za ciscenje kocnica, ali pri tome paziti da se ne naprska i lezaj osovine jer ce i njega ocistiti a onda ce on zaribati. Sastavi upali i vozi.

Link to post
Share on other sites

Nemogu nigde da nadjem taj deo,ima da se nadje al od novijeg modela,a stvarno glupo voziti mali auto,a motati ga kao da je kamion,hvala na ovoj informaciji,moram probati tako da to resim,pa pisacu dalje sta se desava,pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Proveri i zice na altenatoru, skini, ocisti pa vrati, hoce nekada i zbog loseg kontakta da pobrljavi.

pazi samo kod skidanja, moraju se preseci vodovi od cetkica da bi se skinuo taj deo sa elektronikom pa kod sastavljanja vodovi se zaleme.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Namesten elektro motor serva,covek u ns ga remontovao i dao garanciju sve izaslo 100 e,inace za drugi polovan trazili su mi 300e.

Link to post
Share on other sites

Da naravno Novi Sad telep,a broj i ime majstora cu sutra ostaviti ne mogu sad da iskopam u drugom mobu mi je,da ima pa kome zatreba,servo sad radi kao nov,svi su govorili mora drugi ne remontuje se covek uzeo i uradio,realno cena smesna,koliko su trazili samo za polovan deo da ne pricam koliko su mi trazili kod radulovica.

Link to post
Share on other sites

da kod radulovic secam se neke cifre 700 i nesto evra,na to nesto sam se vec iskljucio,ono ne pada mi napamet u fazonu da je neki ozbiljniji auto pa i ajde ocekujes razne cifre,opet ako moze ovako koji god da je auto,sto dane.

Link to post
Share on other sites