Recommended Posts

U pitanju je 2.5 m20 koji je naknadno ubacen, promenjena sasijska instalacija koja je takodje od 2.5 novi tip...

Prikacena je cela instalacija motorna za sasijsku ali ja nemam nigde plus, imam stalan minus na svemu, releji ne cakcu, varnicu ne baca nista samo vreglanje.

e sad, moje pitanje, odakle dobija ECU struju, jer mi nesto fali tu ? ? na kablu koji ulazi u kabinu i koji se dzeka za ECU imam jos 4 mala dzeka iliti neke male buksne koje vire ali opet su premale da bih preko njih isao plus za ECU.

prema kablovima iz kutije za osigurac ide jedan kabal na plus akumulatora, jedan ide i veliki snop pa u ECU a iz ECU-a se vraca drugi kabal sa 6 malo debljih braon zica koje su masa. da napomenem u kabini nista nije prikaceno ni tabla niista bas, ali iz informacija nekih ljudi unutrasnja instalacija ne moze da prabi problem sto nije pridzekana da bi motor upalio...

Link to post
Share on other sites

Imas li glavnu struju sa akumulatora do glavng releja i ECU-a. Ona ti daje plus tu svemu. U tim snopovima sve crvene trebaju da ti imaju stalan + a zelene + uslovni sa kontakta. Nisi vezao to kako valja. Kreni ponovo redom.

Link to post
Share on other sites

Provalio sam sta je u pitanju, fali mi plus koji ide sa akumulator direknto na ECU, nemam tu zicu... pa cu da odem to da preispitam gde se izgubio cim ugrabim vreme da odem do garaze, pa cu javim.

Link to post
Share on other sites