Recommended Posts

Molim za pomoć,pre par nedelja prilikom okretanja volana čulo se neko zujanje i volan se teže okretao.Proverio sam nivo ulja u posudi i video da dosta nedostaje.Nasuo sam i zujanje je prestalo i volan se noramalno okretao.Nije prošlo ni dve nedelje,opet ista priča.Gledao sam da negde ne kaplje ali nisam primetio nikakvih tragova.Odvezao sam auto kod mehaničara i on mi je rekao da mi negde iz bloka motora malo vlaži ali da on ne radi bmw i da potražim nekog drugog majstora koji će taj problem da reši ali da je to dosta komplikovano.Ja sam iz Pirota pa bi za tu itervenciju morao da odem do Niša,pa me interesuje da li je neko imao sličan problem i da li je to stvarno toliko komplikovano,jer mi nije jasno kakve veze ima ulje za servo sa blokom motora.Unapred se zahvaljujem!

Link to post
Share on other sites

svuci manzetne sa letve i pazi da se ne okupas jer su verovatno pune ulja...ako jesu,menjaj ili repariraj letvu jer ti je verovatno propisala i tu gubi ulje...ili na nekom crevu,ali to bi video i ovako kad propratis creva od cantre na dalje...

Link to post
Share on other sites