Recommended Posts

pozdrav svima

ja sam nebojsa iz knica sam kod kragujevca, radim u fiatu, vozim volkswagena golf II(koji je odlican samo sto mi je vise preko glave) zelja mi je da kupim BMW 518-520 pa me interesuju ti modeli zbog kojih sam najvise i dosao na forum :)interesujeme kakvi su i koje su im falinke i gde da zagledam kad ga budem kupovao.... ;)

Link to post
Share on other sites

hvala

pa planiram za pocetak nesto starije,zemo, nesto oko 90+- godista doliko para mogu da odvojim. zelja su mi jos od detinjih dana al nikako te supo odrzavanje te nemoj to da kupujes kvarljiv je to auto, e sad kad sam sam na svome ocu da ga kupim pa makar crko ma nek kosta koliko kosta ne pitam... i za glfa su pricali da ima delova ne trafici pa opet dadoh oko 150 e za veliki servis kompletan.

Link to post
Share on other sites

To je e34, najbolji model petice za neke normalne pare...

Samo trazi sa m50 b20 motorom i neces da se pokajes, b25 je jos bolji motor za tu peticu ali je malo skuplja registracija, ako zelis do 2000 kubika m50 b20 je pravi motor. I meni je isto bila zelja jos iz decackih dana da imam bas ovu peticu i konacno mi se zelja ispunila pre oko pola godine i presrecan sam i prezadovoljan sa autom, zao mi je samo sto ga nisam pre kupio... Srecno u kupovini, zelim ti da sto pre zamenis golfa 2 :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...