Recommended Posts

pozzz prijatelji imam jedno pitanje jedino ovde mogu dobiti strucan odgovor imam u ponudi bmw e36 325 tds 97 god sve od opreme sem koze. cuo sam razne price o tim TDS motorima vise lose nego dobre pa me zanima sta vi mislite vredi li uzimati ili ne auto je u extra stanju motor jako lepo vuce ne dimi. eto cisto da mi kazete svoje misljenje hvala u napred... :)

Link to post
Share on other sites

pozzz prijatelji imam jedno pitanje jedino ovde mogu dobiti strucan odgovor imam u ponudi bmw e36 325 tds 97 god sve od opreme sem koze. cuo sam razne price o tim TDS motorima vise lose nego dobre pa me zanima sta vi mislite vredi li uzimati ili ne auto je u extra stanju motor jako lepo vuce ne dimi. eto cisto da mi kazete svoje misljenje hvala u napred... :)

Ja sam cuo isto sto i ti,sve lose,e sad ako ces malo da rizikujes onda napred,ekonomicnost je za nulu,a skupa registracija,tvoj izbor

Link to post
Share on other sites

znaci bolje bataliti kupovinu :)hvala vam svima ipak cu vas poslusati...

Iskreno ja sam ih dobijao puno u zamenu,i e34 i 39 i 36 i nijedan dizel necu nikada uzeti,to je moj stav i razmisljanje a svaciji izbor cenim

Link to post
Share on other sites

TDS je kod nas naj veci problem imao zbog nafte , u NS-u je bio jedan na taxi-ju sa 750000km uz redovno odrzavanje i aditive za gorivo ni da stucne , imao sam sa 380000km iz Nemacke , bio motor kao nov , palio , isao ko benzinac .

Nije to los motor vec je u ONO vreme svaki drugi bio divljak pa ih boleo k...c da ih servisiraju i odrzavaju kako treba . Ja imam odlicno iskustvo sa njima i uvek bih ga kupio ako je dobar , los TDS je smrt za vlasnika , bure bez dna .

Link to post
Share on other sites

ovaj dobro izgleda motor ne duva jedino me nervira paljenje duze vergla ja sam imao 324 td palio je na zub sto kod ovog tds nije ista situacija to me malo pokolebalo sta da radim vruc hladan on vergla par puta i upali ali niti dimi kad ide radi kao sat e sad sta je u motoru to niko ne zna :pleasantry: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites