evo ga i moj lepotan,kakav je a??:)


Recommended Posts

tek sam sad krenuo da ga sredjujem mada necu puno opreme stavljati na njega!!da ne bude kiceraj!!poceo sam sa felnama(RONAL 225/45/17) i novim gumama pa cu kad skupim jos love sve svetlosne grupe da mu menjam-migavce,stop svetla a ko zna mozda i angel eyes :)sto se tice unutrasnjosti nista nisam modifikovao mada mi je u planu!!!treba para ljudi to je problem

2000. je godiste,dosta je presao-ne smem ni da kazem :) a u perfektnom je stanju!!

videcete kad se budemo skupili...

pozz ekipi :)

Link to post
Share on other sites

Lep primerak, nema šta :) :vampire: :vampire:

I Ja mislim da je BMW sa fabričkim stanjem i mozda malim prepravkama najlepši, ali ukusi su različiti. Ja sam odustao od nekih zamena što sam mislio i neke stvari koje na mom autu nisu bile fabričke polako vratio na svoje. Auto Ti je super, a za BMW kilometraža nije toliko ni bitna, već kako je i kako će biti održavan i servisiran.

P.S. Kakav si Ti prema autu, takav je auto prema tebi. :) :) :)

Link to post
Share on other sites
a sta planiras sa enterijerom???

pa one lajsne cu presvuci u sivo (aluminijum) i hteo sam da stavim isto tako neku strava rucicu menjaca da se uklapa uz sve to,jos bi stavio na cagere onaj hrom look okolo i naravno famozni cd ili dvd ako bude love!!:)

Link to post
Share on other sites

cini ti se druze,nisu zatamnjena-ne volim to!a sto se tice klime koliko para toliko muzike :)

mogao sam da kupim ja i sa digitalnom klimom auto i sa xenonima i kozom ali druze sve to kosta MNOOOOGO

raspolagao sam sa odredjenom sumom i ovo je najbolji koji sam nasao a kako budem polako skuplao pare bice on ko i onaj za 15.000 eura :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

E pa prijatelju, svaka cast....

Ponosan sam vlasnik tog modela od oktobra prosle godine, imao sam par peoblemcica ali je sada sve u najboljem redu. Sto se tice sredjivanja, na istom smo otprilike. Ja sam zamenuo migavce prednje i bocne (imam da ti preporucim gde da ih uzmes, sad trazim zadnje)... Koliko si platio felne, da li je neudoban sa 17`, ja bih ipak stavio 16.

Pozdrav, Dejan

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

sto se tice zmigavaca hvala ti buraz ali nasao sam samo mi jos trebaju pare a sto se tice felni-ma to su gluposti da je neudoban sa 17"!i ja sam hteo da uzmem 16" ali nece nikako izgledati a razlika u udobnosti je skoro ista!!a felne sam kupio nove sa novim gumama i ne znam kolika je cena posto treba taj covek koji mi je doneo od preko jos malo da dodje za Ns pa cu onda znati ali oko 1200 eura sve komplet!mada mozes naci i jeftinije ovde kod nas-polovne-samo je jako tesko naci neke super!a i sve su skoro iste,niko nema neki malo drugaciji look...

Link to post
Share on other sites