Problem sa podizacem na BMW E36 Coupeu 2.5


Recommended Posts

Posto sam uzeo prekidac danas, plave je boje sto sam uzeo,a ovaj je crni,ali dobro ajde reko da probam da izmenjam mesta na prekidaca stavim na levu stranu ovaj sa desne strane sto neradi spusta i podize ali kad tapkam ga tada dize neormalo isto i sa desne strane isti prekidac samo kad ga tapkama dize i spustam,namestim na desni

i skinuo sam tapacir u jednom trenutku hoce da spusta ,pa onda nece i tako par puta,dali moze neko da mi kaze u cemu je problem sto nece da spusta i da podize, inace na levoj strani kad zatvaram vrata prozor se spusti i podigne fabricki na desnoj nece.. ako neko moze da mi pomogne da bi sredio ovaj problem neka mi se javi

Link to post
Share on other sites

jel to sto ide zuto na bravi to jes dzek je zut ? i stoji gore na onom delu gde je kao cilindar? a inace pitanje je jel moram da tapkam da bi spustio prozore ili treba da stisnem ,to pitam,posto kod mene moram da bi skorz spustio tapkam po prekidacu petnes puta nema ono od jednom da bi spustio :)

Link to post
Share on other sites

mislim da je zut,okida ga polozaj rucice bravice

ja to nisam imao,posto mi je bravica sjebana bila,pa sam sada uzeo pre neki dan u zamenu neke delove i bravicu :D pa ima taj senzor videcu sutra kad uspem da skinem bravu dali ce to raditi... inace radi se o ovom senzoru(sa snimka sto ide kablic i na slici) ili gresim?

http://www.youtube.com/watch?v=nu9J8B5ywQE

Ovo crveno zaokruzeno?

13587673212241u2.jpg

Link to post
Share on other sites

e jbg onda ne znam sta mu je,ovo nisam imao na bravi.. ali vide cu sutra sta se desava skinucu i bravu da vdim koji senzori jos imaju.. jel meni se desava da na desnoj strani opali ponekad i mogu da spustim i da podignem,a pinekad nece... videcu sutra komplet instalaciju jbg...

Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je kod tebe, ali kod mene je prekidac na delu brave koji je na B stubu. Otvori vrata, naravno sa dignutim prozorom, pa prstom probaj da ga pritisnes, trebalo bi da ti malo spusti prozor, a kada pustis vrati se gore.

Link to post
Share on other sites

danas sam rasklopio vidim neke zice nisu povezane,a i manjam sutra bravu,pa cu se pozabaviti sa tim da sredim,a i ima problem pozadi sa instalcijom nece da mi radi pozicija,rikverc svetlo i kocnica, ne znam sto ali sutra cu i to da vidim to jes pozabavicu se narednih dana sa tim dok mi nestignu ostali delovi i dok sve ne nabavim ipod haube sta treba da zavrsim..

Link to post
Share on other sites