Obrvice za farove


Recommended Posts

Jos mi je samo to ostalo za montazu, pa pitam strucnije od mene, da ne bih nesto zeznuo improvizacijom.

Da li se to lepi takodje lepkom, ili nekim malim sraficima?

Pretpostavljam da je lepak odgovor, ali ako mi neko polomi obrvicu, onda cu ostetiti i masku ako to skidam, zar ne?

Link to post
Share on other sites

Ja sam video dva nacina za motazu.

Prvi je leplenjem i lepi se samo za far tako da neznam zasto bi ostetio masku.

Druge koje sam video su bile na nekoj vrsti cicak trake tako da si dosta lako mogao da ih skines ili ti neko drugi :) !

Link to post
Share on other sites
Ja sam video dva nacina za motazu.

Prvi je leplenjem i lepi se samo za far tako da neznam zasto bi ostetio masku.

Druge koje sam video su bile na nekoj vrsti cicak trake tako da si dosta lako mogao da ih skines ili ti neko drugi :) !

Moje obrvice se protezu skroz preko maske u gornjem delu, pa mi je najadekvatnije tu da lepim, nikako na skupe farove, zato kazem.

A ovo sa cickom prvi put cujem i zvuci interesantno... Ne bi se taj cicak mogao tako lako skinuti bez ostecenja,

jer gore smeta hauba, a na smicanje ce tesko ko to da odlepi bez srafcigera.

Thnx, ima li jos ko neki predlog?

Link to post
Share on other sites

Moje obrvice su bile prepravljene od e30.I srafio sam ih za masku,taj deo je morao biti tanji jer se hauba teze zatvarala.Naravno neko je hteo da ih skine jer je mislio da su zalepljene,pa je polomio jednu i odustao :pleasantry: Vise nism hteo da se ganjam sa plasticarem jer me je zavlacio danima pa sam ih skinuo.

Moj ti je savet da ih usrafis,jer nebi ja lepio na te nove fenjere,kad si ih vec nabavio.

Mislim da bi ti obrvice isle uz tvoj stajling :preved:

Link to post
Share on other sites
Moje obrvice su bile prepravljene od e30.I srafio sam ih za masku,taj deo je morao biti tanji jer se hauba teze zatvarala.Naravno neko je hteo da ih skine jer je mislio da su zalepljene,pa je polomio jednu i odustao :pleasantry: Vise nism hteo da se ganjam sa plasticarem jer me je zavlacio danima pa sam ih skinuo.

Moj ti je savet da ih usrafis,jer nebi ja lepio na te nove fenjere,kad si ih vec nabavio.

Mislim da bi ti obrvice isle uz tvoj stajling :preved:

Da, da, slazem se, inace mi avatar ne bi ovako izgledao nego samo sa okruglim prstenovima :preved:

Link to post
Share on other sites
Jos mi je samo to ostalo za montazu, pa pitam strucnije od mene, da ne bih nesto zeznuo improvizacijom.

Da li se to lepi takodje lepkom, ili nekim malim sraficima?

Pretpostavljam da je lepak odgovor, ali ako mi neko polomi obrvicu, onda cu ostetiti i masku ako to skidam, zar ne?

Na E30 sam ih shrafio, a na E36 sam otisao kod majstora koji lepe stakla i sa nekim crnim silikonom zalepio. Kada sam ih skidao zbog nekih prepravki, na istim nije bilo ostecenja,skines silikon, tako da slobodno mozes da lepis silikonom.:( :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
Guest Shark-tuning

Lepak za soferke i nista drugo.najbolje bi bilo da odes u neki glas servis i da ih zamolis da ti zalepe jer celu tubu da uzimas se neisplati(15-20 evra) i castis ih 200-300 dinara....Nemoj lepiti obicnim silikonom

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

trebaju......!! :dance3: ...aj pusti slicice ako ti nije problem.... na pm pa se cujemo..

Link to post
Share on other sites

BTW, usrafio sam ih i extra je ispalo!

Kako koji sraf dotezes, tako se obrvice steluju po visini (jer su flexibilne) i tako podesavash "ljutitost" svoje makine. :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Odeš kod Dekija plastičara pored VMC-a i On Ti ih napravi. Milan je za ///M3 pravio i gornje i donje. nakon toga ih prefarbaš i kraj priče. Ako neznaš gde je Deki pozovi me pa idemo zajedno. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Odeš kod Dekija plastičara pored VMC-a i On Ti ih napravi. Milan je za ///M3 pravio i gornje i donje. nakon toga ih prefarbaš i kraj priče. Ako neznaš gde je Deki pozovi me pa idemo zajedno. :vampire: :D :D

Da sam juce umro, (ne daj Boze) :) :) ne bi znao za tog plasticara, :D :preved: super!

Link to post
Share on other sites